Rootsi piletid

Tere!

On plaan minna suvel Rootsi kontserdile ning kõige soodsam variant minekuks tundub olevat Rootsi kruiis.

  • Kas keegi teab, kuna võiks oodata mingeid sooduspakkumisi suvistele kruiisidele (sooduskoodid jne)?
  • Lisaks, kuna tagasi oleks vaja ka tulla kruiisiga, siis kas on võimalik osta Tallinn-Stockholm-Tallinn kruiis, kuid sõita ainult Stockholm-Tallinn ots? Kuidas siis check-in käima peaks?

Ette tänades!

Tere!

Kuna suvi on väga populaarne hooaeg sõitmiseks ning tegu tipphoajaga, siis lootus sooduskoode saada on praktiliselt nullilähedane. Võib-olla Tallinki enda töötajate kaudu võib mingeid pakkumisi saada aga massilisi sooduskoode ei tule kindlasti.

Kui jätate Tallinn - Stockholm - Tallinn kruiisil check-ini tegemata alguses, siis muutub kogu broneering tühiseks ning ei saa sõita Stockholm - Tallinn otsa.

Kui keegi tuttav läheks sadamasse ja teeks Teil check-ini ära ning teie sõidate ainult Stockholm - Tallinn otsa ehk siis toimiks aga kas kogu see vaev, energia ja ajakulu on seda hinnavõitu väärt?

// Tallinn - Stockholm - Tallinn kruiisid on hetkel valdavalt terve juuli 94eur ja Stockholm - Tallinn - Stockholm kruiisid 85EUR ehk 94+85=179EUR kokku kuni neljale. Kahekesi minnes 89.5€ nägu.

Mina tegin nii, et Rootsi sõitsin Tallinn-Stockholm-Tallinn kruiisiga, lihtsalt tagasi sõitis laev minu tühja kajutiga ning tagasi tulekuks ostsin kruiisi Stockholm-Tallinn-Stockholm, Tallinnast tulin koju ja laev sõitis minu tühja kajutiga Rootsi tagasi. Nii on kõige soodsam, kruiisid algusega Stockholmist on ka u poole soodsamad. Liinipiletid on ulmelised. Miks laevafirma sellist asja soosib, ei tea. Check-ini pead tegema reisi alguse sadamas, seega ei saa tulla Rootsist laevale, kui Tallinnas on Tallinn-Stockholm-Tallinn kruiisi check-in tegemata.