Rose Resort Kemeris, infot?

Minek lastega koos, kas antud hotell on hea? Kes käinud, kuidas on hamam? Ja kuidas on juuksuri teenused, kas olete rahule jäänud? Kas on kaugel keskus jalutamiseks lastega? Mis seal õhtuti toimub hotelli territooriumil? On kellegil veel midagi lisada, kas head või halba, siis teaks, millega arvestada. tänades! Kadi

... tehtud õigekirja parandused. Trip

Viibisin selles hotellis mai lõpus ! Muidu normaalne hotell kui jätta välja pisiasjad! Kohe alguses soovitan üle vaadata toa mis teile antakse, st. tuleks vaadata et tuba ei jääks 1 või 2 korrusele vaatega siseaeda - muidu puudub teil võimalus üldse midagi peale naaber akente näha ja õhku ka napib! Kui lähete lastega julgen soovitada tänavapoolset tuba sest terve elu kuni hommikuni käib hotelli aias ! Tuleks arvestada ka sellega et tegemist on suure kombinaat-hotelliga millest enamik külastajaid on idanaabrid kes on suht-koht lärmakad ja nahhaalsed! Süüa saab hästi , soovitan minna sööma kas esimestena või siis juba viimaste seas ! Juuksuris käisime linnas -täitsa normaalne oli! Õhtuti on hotellis disko mis kestab hommikuni - kindlasti arvestage sellega et peale 23.00 on kõik joogid tasulised ja väga kallid ! Rand on kitsas , kaasas peab olema oma rätik ! Linn on mõnusa jalutuskäigu kaugusel ! Loodan et minu kirjast on teile abi - mõnusta puhkust !

0
0

loomulikult oli abi! aitähh, nyyd tean kuhu küsida tuba, arvan, et heaoleksäkki 1 korruslastega, sest pisikesega raske liikuda korruseid pidi, ja paremikka jah tänavale vaade,loodan, et saame sellise toa :) ja rätikud kaasa võtta , selle oleks unustanud :) ja juuksur? palju maksavad need afropatsid seal,laseks suuremaletydrukule teha. tänan igasuguse info eest!kas lastele ka diskosi on?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased