Rotterdami

Tere!
Sooviksin küsida nõu, et kuidas saada kõige kiiremini Rotterdami. Ma saan aru, et lennukit otse ei lähe, aga kui minna Riiast Brüsselisse ja sealt rongiga, siis on see üks võimalus. Kas keegi oskab soovitada häid ja odavaid lennufirmasid?

EstAir-ga Amsterdami ja sealt 40 min rongiga. Rongi pilet Shipol-Rotterdam ca 10 EUR

AirBalticuga saab Riga-Amsterdam edasi tagasi 1500 eeku, sinna juurde siis rong. Võib muidugi minna ka mõnest teisest lähedal asuvast linnas rongiga. AirBalticust vaevalt midagi odavamat leiad, rongiinfo on ka netis üleval.

Mina alla 216 EUR-i edasi tagasi otsa ei saanud AirBalticuga. Ma ei oska inglise keelt eriti, aga vb ehk näitad mulle ka selle koha ära atomik seal web-i lk-l kus need hinnad nii väikestena paistavad, nagu 1500 eeki.

Ettetänades, rreijo.

Rongid sõidavad Hollandis meeldivalt tihti ja kiiresti. Ka Brüsselist saab umbes paaritunnise rongisõiduga Rotterdami. Mäletan, et Antwerpenist Amsterdami maksis rongipilet 29.90, seega Brüsseli ja Rotterdami vaheline sõit on natukene odavam. Võibolla natukene odavam (sama raha eest edasi-tagasi) saab kohalike Eurolinesi bussidega. Samas bussid väljuvad iga kolme-nelja tunni tagant (rongid oluliselt tihedamini). Näiteks internetist ette ostetud pilet suunal Amsterdam-Antwerpen maksis 9 eurot.
Tegelikkuses on Eurolinesiga ka Tallinnast Rotterdami saada, aga hind (ca 5000 krooni) ja ajakulu on utoopilised.
Ryanair peaks lendama Stockholmist Eindhovenisse kui sõit Rootsisse meelepaha ei tee.

Vastus küll natuke hilinenud, aga juunis oli pileteid hinnaga 1500 saada küll, ostsin ise oktoobriks, aga sama hinnaga oli ka juuliks ja augustiks. Hinnad muidugi muutuvad kogu aeg, et tuleb lihtsalt silm peal hoida.
Kusjuures vaatasin just järele ja oktoobris endiselt edasi-tagasi 95 EUR piletid saadaval.