Royal Plaza *****

Lähme novembri kuus Sharm el Sheiki ja Royal Plaza hotelli. Vaatasin, et siin pole sellest hottellist midagi eriti kirjutatud... Peaks siis rõõmu tundma või muret, et selle hotelli valisime. Oleks tore kuulda mida arvate selle koha majutusest, teeninduset, söögist jne.

hotell on enam vähem ,rand kaugel ja rannas väga vähe ruumi;;))kui tahad ikka päevitada siis on vilets ;)muidu igati norm.kuigi enam sinna ei lähe!!;;))aga see on minu valik!teil äkki meeldib;)

tahaks ka selle hotelli kohta teada, ise lähen detsembris :)

Autorile - Kas olete nüüd juba reisil ise ära käinud? Sooviks teada Teie enda (ja ka kõigi teiste)värskeid emotsioone sellest hotellist- kuidas siis rahule jäite?
Tundub et paljud lähevad sinna detsembris- ka meie punt. Siis teaks end samuti häälestada. Viimaselajal on väga morni infot sellest hotellist.
Päikest kõigile!

Kuidagi väga masendavat infot on jah selle hotelli kohta. Kas keegi teab täpsemalt, kas peaks hakkama enne ärasõitu veel hotellipaketti vahetama?

Kusagil ei mainita, kas seal on korallirand?

Arvan, et hotell tuleb ära vahetada... hakkan ise kohe uurima seda vahetuse asja! reporteris oli eile (20.11)sellest hotellist juttu ja näidati kui must seal on... reklaamitakse nagu väga head hotelli... ehk tänu sellele, et laideti maha muutub ka ikka hotelli välimus ja suhtumine, kuigi erti ei usu...

Aga kas keegi on seal ka viimasel ajal käinud ja ütleb et on tõesti nii hull kui räägitakse? Või lihtsalt kõik võtavad nüüd selle järgi seda et "Reporter" sellest räägib?

no, helistasin ja uurisin selle hotelli kohta. resibüroo oli juba võtnud ühendust kellegi kolmandaga seoses selle reporteri näidatuga. öeldi, et kui see tuba ei sobi siis saab teise toa... juhul kui ikka ei sobi siis makstakse mingi raha tagasi ja saab sõita kohe Eesti samal päeval. reisbüroost öeldi, et selline segadus võibolla siis kui on migi suurem punt olnud seal toas aga siiski koristatakse ära. reporter võis sattuda just siis kui sealt seltskond oli lahkunud või miskit taolist... hotell ei ole selline nagu näidati, muidu on ikka puhas ei ole sellist asja, et mööbel katki jne. ühesõnaga peame ikka sinna hotelli jääma ja kui ei sobi siis nõuame uut tuba!!!!
alati tuleb loota paremat :)
päikest!!!

no see ümber vahetus jutt tubadest on tõesti nende jutt ainult - neile on oluline, et sa selle reisi ikka ära ostaksid.

ja kohapeal öeldakse et vabu tube pole ja kannatage ära!

Elasin Royal Plaza hotellis oktoobri lõpus nädala ja pilt oligi selline nagu reporter näitas ning näitab veel. Vahetasime ja vangerdasime tubadega niikaua kuni saime lõpuks ühe elamisväärse ja rõduga toa. Ka kõik ülejäänud (peale tubade) vastab 2 hotellile. Näiteks hommikukohvi (kui seda saab kohviks nimetada)jõime supikaussidest :)
Juba saabumise õhtul rivistasin hotelli personali ja Top Toursi Egiptuse vastutava isiku joonele, kuid kahjuks ei saanud hotelli vahetust ja peale kahe päevast nõudmist ning 4 telefonikõnet (eile sain ka EMT-st arve 1200 kr) vastati sms teel, et ei ole võimalik ühtegi 4
või 5* hotellituba pakkuda.
Sama õige on ka "Kaua võib" saate jutt. Kõik müüvad sinna hotelli "kõik hinnas" pakette aga hotellis ei ole isegi klaasegi kust saaks karastusjooki või õlut juua. Rääkimata mingist toiduvalikust, puuviljadest ja lõuna ajal pakitavatest snackidest. Teenindajad jooksevad klientide soovide peale lihtsalt minema.
Lahendus: Soovid puhast tuba siis jäta koristajale raha.

hirmutab see hotell päris ikka ära kui teenindamine ja toad sellised on. jotsi peaks ikka kõigile andma siis on vast suhtumine parem... huvitav palju peaks raha andma, et nad rahul oleks?

Olin koos eelmise kõnelejaga koos samas hotellis ja miskit positiivset kahjuks sealt ei leidnud:( kõik hinnas jutt tuleb kahjuks ära unustada, sest igapäev samat körti süüa on ikka päris masendav, ise sõime mujal väljas vist pooled päevad ja lisaks karastusjoogid, õlu ja kangeb alkohol, mis välja reklaamitud on kahjuks üldjuhul otsas, või antakse nägude järgi leti alt! ehe näide teenindusest, kui on klaasid pole juua, kui on jook pole klaase, kui on mõlemad siis pole kassiiri, kes antud asjad kassast läbi lööb jne. seda kõike kahjuks saime tunda igapäev ja lihtsam oli hotelli territooriumil väga kaua mitte viibida, sest puhkus oli võetud ja Lp. Top Tours ei suvatsenud kahjuks oma klientide eest hoolt kanda, sest nemad väitsid ennast süüdi mitte olevat!

See hotell vastab kõig rohkem 3* hotellile. Toad on küll suured aga väga vähestel on rõdu. Söök-jook ja teenindus on jube ja kõige jubedam on hotelli rand. See on lausa õudne, asub kaugel ja täitsa mõttetu (väike, kitsas, rahvast täis, isegi rannarätikuid ei olnud). Royal Plaza lähedal asub 2 väga head ja korralikku hotelli Novotel ja Noria Resort. Neid soovitan soojalt.

asi nüüd korras, saime uue hotelli ei pea olema selles Royal Plazas... loodan, et see hotell on ikka enda tärne väärt :)