Särkiniemi või Linnanmäki

Minek lastega Soome ja valida nende kahe pargi vahel(lisaks Heureka külastus), lapsed 9 ja 3 aastat vanad, kumba parki teadjad soovitaksid?

No Särkiniemes nyyd kyll mingit kylastamistväärt parki pole :-P See on Kuopio linnaosa. Tampere Särkänniemes on aga kyll lunapark. See, kumba valida, Särkänniemit vöi Lintsit, söltub sellest, kaua Soomes viibid.

Käinud mõlemas. Kui üheks päevaks ja ilma autota, siis on mõistlik võtta Heureka http://www.heureka.fi/portal/ + Linnanmäki koos SeaLife'ga http://www.linnanmaki.fi/ - lastele elamusi küll ja veel. Kui lähete autoga ja paariks päevaks, ja peate valima ainult ühe pargi, siis pigem Särkänniemi. http://www.sarkanniemi.fi/www/index.php?lang=fi Särkänniemis jätkub tegevust veidi kauemaks, kuid - see on Helsinkist kaugemal.
Samas kaheks päevaks minnes alustada esimesel päeval Särkänniemist ja teisel päeval Linnanmäki ära proovida - on ka päris vahva. Pärast jagad siis tripis muljeid, kumb meeldis lastele rohkem ;) Tegelikult soovitaksin selles vanuses lastega kaaluda Puuhamaale minekut, see on midagi meie Vembu-Tembumaa taolist, aga toimib veidi paremini (ei ole toatäit katkisi mänguautomaate :) )