Sao Paulo International (GRU) lennujaamas transiit

Kas on keegi lennanud läbi Sao Paulo Internationali nii, et lend on saabunud terminal 1 ja lahkunud terminal 2-st? Endal selline lennuplaan ja tekkis küsimus, et kas kahe terminali vahel on ka miski transiittsoon või mitte? Osa infot veebis väidab, et ühest terminalist teise kulgemiseks peab "maale sisenema" st läbima passikontrolli, mis omakorda tähendaks, et lennukilt lennukile saamiseks vaja Brasiilia viisat hakata taotlema.

On kellelgi kogemusi?

Tänud ette!

Mind huvitab sama asi, ainult, et meie lennuk saabub terminali 2 ja ka väljub terminalist 2, peame vahetama lennukit, kas on vaja viisat või ei ole?

0
0

Ei ole viisat vaja. Seda sain teada ka, kui lennufirmasse helistasin. Terminalid on viisavaba tsooniga ühendatud, nii et passikontrollist ei ole vaja läbi minna.

Küll aga võib ühelt lennult teisele jõudmine osutuda väga napiks. Minul oli minnes transferi vahe 1.5h, saabuv lend hilines ca tunni ning järgmisele jõudsin ainult tänu sellele, et ka väljumine hilines.

Tagasi tulles oli lendude vahe pileti järgi üle 3h ja ka see kahanes reaalsuses napiks kolmveerand tunniks :) Tsekitud pagasi õigeaegsele kohalejõudmisele ära liiga lootma jää!

0
0

Mul on kahe lennu vahe tund ja 20 minutit, tagasi tuleme teist teed mööda aga just see ümberistumine Sao Paulos on kõige lühem ja kahtlasem, kas jõuab või mitte.

0
0

võib ikka lennule jõuda (eriti arg-brasiilia firmade puhul, kus väljumised kipuvad hilinema), aga ei pruugi. Kindlasti abiks kiired jalad, et saabuvalt lennult turvakontrolli joosta ja enne ülejäänud rahvast järjekorda saada. Ära antud pagasiga on väga kahtlane.

Ja kindlasti tee ära check-in lõpp-sihtpunkti. Siis suurem tõenäosus, et järgmine lend su ära ootab (süsteemis näha, et oled eelmiselt lennult tulemas).

0
0

Eks näeb, mis saab.Vähemalt me üritame.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased