HeikkiT

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

2 meeldimist
3 postitust
11 kommentaari
 

13 külastatud riiki, 7% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Igast riigist ostan selle riigi väikese riigilipu ja nad on köögikappide otsas rivis. Paar magnetit ka ikka.

Viisa probleemi pole :) sooviks ikka väikese bussireisi teha. Lennukitega lennatud küll ja küll.

Viisa vajadusest olen teadlik ja nende hinnad pole üle mõistuse kallid, kuna noorem laps on suur dinosauruste fänn, siis on dino park meie eesmärk, see asub loomaaias, üleeelmine suvi käisime Leedus dino pargis, siis sõitsin ise sinna, samamoodi üheks päevaks. Kuna ausalt see ise sõitmine on suht tappev, siis seekord plaanime minna bussiga, mis sõidab öösel ja sellel ajal saab magada. See, kas midagi siin nüüd tasuv on või mitte, pole jutuaineks, kõik ei peagi alati tasuv olema, lihtsalt paari päevane seiklus. Tänud siiski vastuse eest.

Olime Rhodosel 2015 suvel, hotellis oli mitu kataloogi erinevatelt rendifirmadelt, valisime kataloogist auto ja näitasime administraatorile, too helistas sinna, mône aja pärast oli rendifirma esindaja hotellis, maksime rendihinna talle ja järgmine hommik oli auto hotelli ees ja kui rendiaeg läbi sai, jätsime auto hotelli ette ja võtmed administraatorile, väga mugav, linna peal oli samuti rendikohti palju, mingit tagatist ei pidanud maksma.

Sihtkoht ongi Ushgorodi lähedal, siis näeb ka natuke Slovakkiat.

Oskab äkki keegi rääkida, kuidas on piiriületusega lood Poola-Slovakkia ja Slovakkia-Ukraina, kas on samasugune kaos, või pääseb kergemini, kui Poola-Ukraina.

Eks näeb, mis saab.Vähemalt me üritame.

Mul on kahe lennu vahe tund ja 20 minutit, tagasi tuleme teist teed mööda aga just see ümberistumine Sao Paulos on kõige lühem ja kahtlasem, kas jõuab või mitte.

Mind huvitab sama asi, ainult, et meie lennuk saabub terminali 2 ja ka väljub terminalist 2, peame vahetama lennukit, kas on vaja viisat või ei ole?

Fortaleza ja Porto de galinhas on väga ilusad kohad, kaks nädalat olime seal ja kuritegevust seal polnud, vähemalt niipalju, kui meie kuulsime/nägime, Fortalezas on hotellid kohe ranna ääres ja ööturg on kohe rannas. Porto de galinhas on pisike mereäärne küla, kus näeb maaelu, hotellid on külakesest natuke eemal mere ääres.