Seigeldes Moskvasse

Kuna meil on vaja minna Moskvasse ja Estonian Air suutis tühistada teisipäevased lennud mõtlesime minna hoopis isemoodi Moskvasse. Plaan siis minna Tartu-Pihkva-Velikije Luki ja edasi Moskvasse. Kas kellegil on infot selle kohta, et kus ööbida ja kas nimetatud linnades on üldse teha midagi. Lisaks kui kellegil on ühistranspordi kohta infot võiks seda jagada.

Ja kui on teisi ideid kuidas ja kuhu minna enne Moskvasse minekut võiks ka seda soovitada.

Priit

Nagu ma aru sain, on teil plaanis minna ühistranspordiga? Tartust läheb 2 bussi päevas Pihkvasse, sealt omakorda saab bussiga Velikije Lukisse (kuna sama oblasti suuruselt teine linn, siis kindlasti mitu bussiühendust päevas) ning sealt öörongiga Moskvasse (vt http://www.poezda.net/en/train_timetable?st_code=2004540&order=&forDate=31-07-2009&tr_code=896992%3A%C0+).

Ruumipuudust Venemaa hotellides reeglina pole, hinnad on taskukohased. Pihkva hotellide nimekiri on siin: http://www.tourism.pskov.ru/tripplanning/hotels, standard kahene tuba "Oktjabrskaja" hotellis kesklinnas on 2000 RUB: http://www.okthotel.ellink.ru/hotel.htm.

Velikije Luki hotell ilmselt veelgi odavam, samas valik ka väiksem: http://velluki-hotels.ru/hotels/index.en.html?kk=ef77cc7e75.

Vaatamisväärsustest on Pihkvas olemas Kreml ja Velikije Lukis NL kangelase Matrossovi hauamonument ;) aga kui te juba seal olete, siis äre unustage ka võõrvõimu eest võitlema sunnitud eesti poiste mälestuseks küünal süüdata...