Sel reedel jutukas Tsiilis käinute õhtu

[[img 2265]]Sel reedel kell 18 lubasid Reisijutukas oma muljeid vahendada Tsiilis käinud. "Täiesti selline maa, kuhu tahaks kohe tagasi minna," kommenteeris sealt just saabunud Henrik.

Astu läbi, kui tahad ka oma muljetest rääkida või koguda infot sinnakanti minekuks. Aga enne vaata ka Antsu saadetud nõuannet Tsiilisse reisijatele, äkki leiad juba sealt oma küsimustele vastuse.

Reisijutukasse saab siit >>>

Mjah ,stardime just reedel .
Võiks siia postida enne mõned muljed ,ehk on abiks ---ei teki situatsiooni et ära minnes
leiad just selle mida oleks pidanud vaatama!
Talca's(ja selle ümbruses) käis keegi ?

Loodan, et pärast saab logi ka näha, kuna ise kahjuks ei viibi reedel arvuti juures, aga Tsiili olen mineja, niiet iga info on teretulnud:)

Oleme praegu Villaricas, uhes internetipunktis. sajab vihma, seda on sadanud juba 5 paeva. kaisime termaalbasseinis, homme laheme vulkaani vaatama. Uleval pool oli kull soe, sai rannas paevitada ja kes julges, vois ookeanilainetesse hupata. Ookeani aarest on vorratud muljed mapuchode kulast, rahvas on sobralik, peale hispaania keele muud ei raagita. Oomaja, sook ja vein on odav. Tervitusi Eestisse!!!

Oleme praegu Puconis internetipunktis; märjad ja külmunud. Vulkaani vaatamisest seoses ilmastikuoludega midagi valja ei tule, eilne rühm oli poolele teele jõudnud ja siis alla saadetud; raha maksti neile kuül tagasi. Muidu on mõnus: Santiagos maksid erimonusad viinamarjad 7 EEK-i kilo! Tulge kõik, kes te plaaninud olete! NB! Santigos tõmmati seljakoti lukk lahti, nii et olge valvsad!