Shopping Phuket vs Bankok

Tere

Laias maailmas ringi käies kulutame alati väikese osa oma reisiajast shoppamisele. Seekord plaan minna Phuketile. Kuidas on kaubavalik ja hinnad Phuketil võrreldes Bankokiga. Loomlikult on Bankokis valik suurem, pigem huvitabki millised võimalused on Phuketil. Kas tasub shoplemise pärast üks päev Bankokis veeta või saab seda ka edukalt Phuketil teha. Suur tänu vastajaile :)

Meie käisime 3 aastat tagasi Phuketil. Seal on olemas ka spordipoed ja keset saart suur kaubakeskus. Saime küll oma vajadused rahuldatud ;)! Ehk on vahepeal ka midagi juurde tekkinud?

Phuketis Patong Beachil on olemas suur Carrefouri kaubamaja ,kus kaubavalik üüratu ,samuti olemas turud ,nagu Bangkokiski. Kindlasti on kaubavalik Bangkokis suurem ,aga oleneb mida plaanitakse osta -kui lihtsalt T-särke ja suveniire,siis pole mõtet Bangkokis aega raisata,neid leiab Phuketiski küllaldaselt.

5 x Tais on näidanud et pigem jätta kogu poodlemine ikka Bangkoki aga kui mujalt midagi leiad et sul vaja osta ära :)

olen nõus märT shopping on õige ikka bangkokis ja ühe päevaga seal ära ei jõua midagi teha, oleme 3xkäinud ja reisi lõpu ikka plaaninud nii 3-4päeva poodlemisele

kuna Phuketis olles õhtuti ikka kolad turgu ja kaubamaja pidi siis minu soovitus-kui midagi meeldib, osta ära. Ma jätsin paar toredat mänguasja tuttavale lapsele ostmata, et oh Bks nagunii samu asju küll ja lõpuks need mul saamata jäidki. Samuti ei toimi hästi see- ah,ma homme tulen ja ostan...no ei leia homme kohta üles, tee või tina. Kaubamajad ja turud on ikka meie mõistes hiiglasuured.

Kui võrrelda Bangkoki ja Phuketi hindasi, siis Bangkokis on ikka tunduvalt odavam. Toon paar näidet...ostsime Bangokist päiksevarjud (2tk) maksis 100bahti.Phuketis alla 150bahti ei näinud üldse päiksevarjusi ...seal siis maksis 1 rohkem kui Bangkokis 2tk. Kõiksugu riided ja muu kraam on ikka Bangkokis tunduvalt odavam. Aga samas ...turud on küll Phuketil palju väiksemad kui Bangkokis, aga ütleks nii et palju kaupu oli seal selliseid, mida Bangkokis ei olnud.

ainult shoppamise( pagas 25 kg )pärast ei ole mõtet minna Bankoki, sest transpordi hind sööb kasumi ära..:)

Nõus viimase kommijaga,ainult poodlemise pärast pole mõtet BKK-i minna. Phuketil on aastatega meeletult kaubavalik suurenenud:Phuketi keskuses Tesco-Lotos, Festivali kaubamaja (väga meeldivate söögikohtadega). Patongi rannas Carrefour+Jungceilon, Oceani kaubamaja, lisaks palju-palju pisikesi poode ja turge. Jätkuks ainult raha ja pagasikilosid.