Similan/Surin väikelapsega (15 kuud)

Tere! Suundume reedel Khao Laki puhkama, peamiselt niisama lõõgastuma ja kohalikku loodust nautima. Huvi pakuvad Similani ja Surini saared, aga kas kellelgi on kogemust nende tuuridega koos väikelapsega (15 kuud)? Osad tuuripakkujad reklaamivad, et beebi/väikelapsega okei, aga kuulaks reaalset kogemust. 1,5h varjuta kiirkaatrit on kindlasti liiga ränk, vaatame pigem suuremate paatide tuure (nt Phuketist läheb üks peredele mõeldud katamaraan, küll mitte Khao Lakist).

Khao Lakist on Similan lähemal ja kas see oleks siis lapsele lihtsam kui peab veel ka Phuketisse sõitma sinna on ka mitu tundi sõitu ikka, iseasi kui pole plaani sinna nagunii minna. Ja kas olete kindlad, et reis algab Phuketi sadamast, ma arvan, et teid viiakse ikkagi kuhugi teise sadamasse minibussiga. Ise võtsime eelmine aasta Similanile tuuri Kamalast ja meid viidi poolele teele Khao Laki suunal Natai kai oli see vist ja sinna toodi ka kõik inimesed kes olid ka Phuketi kaugemast otsast Rawai jms. Kiirpaadil oli katus ka aga no müra ja rappumine võib nii väikesele lapsele olla hirmus, meil oli 5 aastane kaasas ja tema talus reisi üsna hästi.

1
0

Jah, kiirpaadiga ma ei läheks. Muidu me 2 nädalat Khao Lakis ja siis 4 päeva Phuketil. Paistab, et mõistlikum ikkagi mingeid lühemaid tuure siis teha, vb James Bondi saar.

0
0

Soovitan kohapeal vaadata mida pakutakse ja mis mõistlik on võtta, kõik pakkujad pole internetis. Phuketil on üks eestlanna kes lapsehoidja teenust ka pakub tal on kuulutus FB eestlased Tais grupis üleval, siis saaksite teha ka ilma lapseta tuuri.

0
0

Kui olete snorgeldajad, siis Surin on mega. Similanil on ka snorgeldmist, aga ka väga ilusaid randu. Me oleme Khao Lakis läinud (lühem meresõit kui Phuketist), aga ka viiakse bussiga sadamasse nii Surina kui Similani tuuril. Similani sadam on lähedal, Surina sadamasse on tund umbes sõita.

Surina oleme võtnud alati ööbimisega reisi, saab rohemaktes paikades snogeldada. Seal saab ööbida nii telkides kui majades.

Kiirkaatritel on katus pea kohal alati olnud, kui me käinud oleme. Similanile nüüd veebruaris läksid suured katamaraanid, seal on väikese lapsega väga ok olla. (Khao Lakist võetud reis, korraldaja SeaStar) Kiirkaater on väike, müra ja loksumist rohkem. Taga otsas loksutab kõige vähem, aga seal on ka mootor. Ees raputab rohkrm, aga mootori müra on väiksem

3
0

Tänan kiisukurr! Just suuremaid katamaraane otsisimegi, vaatame siis kohapeal SeaStari!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased