Silkina

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

3 meeldimist
0 postitust
13 kommentaari
Viimased kommentaarid

Et vältida pettumust, siis igaks juhuks mainin, et praegusel ajal peab seda kindlasti tähele panema, et sinna pääseb vaid eelregistreerimisega ja atraktsioonidele ja toidukohtadesse on samuti digitaalsed järjekorrad.

Tulime 11.juuli Küproselt, suuremad piirangud hakkasid  seal uuesti kehtima 9. juuli- suuremates ostukeskustes ja söögikohtades hakati küsima kehtivat testi, mul oli ette näidata vaktsiinipass selle peale kergitati kulmu aga lubati ikkagi siseneda kuna meil oli viimane kord suurde kohta minna siis ma ei viitsinud uurima hakata mida seal tegelikult siis taheti näha. Kui enda autoga liigute ja rahvarohkeid kohti väldite siis ei tohiks mingit probleemi olla, elu selles osas sama nagu Eestiski. Käisime Tallinnast otse, testimise kohta ei oska head nõu anda kahjuks. Maski nõue oli seal siseruumides koguaeg, paljud kandsid ka väljas kui oli rahvarohke ala.

Pole küll ühtegi konkreetset asukohta just mingi filmi tõttu tahtnud külastada aga näiteks Šotimaale matkama mineku olen küll plaani võtnud, sest filmides tundub seal loodus väga lahe. Küll aga olen reisides sattunud mitmetesse filmimise paikadesse ja isegi täiesti kogematta filmimise ajaks kohale nagu Matsi randa kui seal "Polli päevikuid" filmiti ja lapsepõlves Jämaja külas kus ma suved veetsin filmis Mosfilm "Musta noolt"  . Ja muidugi on alati tore ka filmides ära tunda kohti kus oled ise käinud.

Ahhaa, hea teada! Mul mõned nädalad tagasi tühistati bronn mis oli septembri lõppu pandud, nüüd siis tean miks, kuna mul nagunii olid veel plaanid lahtised ja ilmselt polekski kasutanud seda ööbimist, siis ei süvenenud üldse probleemi olemusse.

to jaanusm, me tegime lennumuudatuse kuna algne reis tühistati aga hiljem siis tühistati ka see teine lend ja võibolla tekitas see mingi segaduse rahadega ma pole veel jaksanud asjaga tegeleda. Kusjuures mõned päevad enne lendu hakati saatma sms-e, et vaja oleks check in teha ja isegi lennule mineku teade saadeti nii sinna kui ka tagasilennu aga ma hakkasin neile kohe kirju ka saatma kuna telefonile ei vastatud.

minul lahendus käes, neljapäeval saatis Mytrip teate, et lennufirma on aktsepteerinud tühistuse ja saan tagastuse 3-5 tööpäeva jooksul aga mitte kogu summas, eile tuli kanne ka tagasi aga. Uurin kindlustuselt edasi kas nemad kompenseerivad vahe nüüd, esitasin alguses kohe kui Mytripiga raskused ilmnesid ka neile päringu aga seal vastati, et enne nad edasi midagi ei tee kui müüjalt olen lõplikud vastused saanud. Kaks pool kuud läks kokku aga jah tigedaks teeb ikkagi see nendepoolne suhtlusstiil.

ka kehv kogemus, mai lõpus ära jäänud lennu eest pole raha  tagasi saanud aga saatsin kohe mitu kurja kirja neile ja nüüd saadetakse aegajalt, et tegelevad asjaga. Pigem tundub udujutuna, sest Airbaltic tagastas üsna kohe neile kes otse olid pileti ostnud. Õppetund käes ja edaspidi ostan alati otse lennufirmalt, mitte vahendajalt.

Jüts tahab vist seda lihtsalt öelda, et sellise nimega poolsaart nagu Pelopennos ega ka Peloponnes pole olemas, sest on Peloponnesos

käisin mõned aastad tagasi sellises pisikeses suvituslinnas nagu Mimizan aga soovitaksin hoopis lennata Bordeaux ja sealt minna  näiteks Pilat düüni vaatama, terve rannik seal kena.  Mimizanis oli suureks miinuseks tselluloosi tehas, haises ikka küll ja kui tuul oli majutuse suunas siis väga vastik aga piirkond laialivalguv ja leiab ka kaugemaid majutuskohti. Oleneb kui suur ring plaanis on ja kas autorent ka, siis sealkandis on vaatamist ikka piisavalt.

Tänane info: riiki sisenemisel on kehtestanud piirangud Albaania, Ameerika Ühendriigid, Austria, Hiina, Hongkong, Leedu, Iisrael, Küpros, Malta, Norra, Pakistan, Poola, Rumeenia, Serbia, Slovakkia, Sloveenia, Šveits, Taani, Tšehhi, Tuneesia, Ukraina, Ungari, Uus-Meremaa ja Vietnam. Tuleb arvestada, et nendesse riikides sisenemisel kehtivad erimeetmed – riiki ei saa siseneda või võib sattuda isolatsiooni või karantiini.

Lisainfo: Küpros sulgeb piirid mittekodanikele, et pidurdada koroonaviiruse levikut, ütles reedel telepöördumises president Nicos Anastasiades.

«Alates pühapäevast on mittekodanikel riiki sisenemine keelatud, kas tegemist on siis Euroopa või kolmandate riikide kodanikuga, kes töötab Küprosel,» ütles president.

Keeld kehtib praeguse otsuse kohaselt 15 päeva.

Käisin jaanuaris 2020 täpselt seda liini, soovitan võtta kapsel omale mis jääb transiit alasse( mul oli see kallim kus on voodi sees mitte see tooli moodi asi aga neil on veel erinevaid varjante)-1. ei kaota aega sellega et pead lennujaamast välja minema ja sisse tulles kogu turvakontrolli jama läbi tegema või 2. et ei peaks viisasid muretsema. Kuna lend mis läbi teete on niigi pikk, siis on hea ennast külili visata isegi kui ei maga sellel ajal on hea olla eraldatud kogu sellest massist mis seal lennujaamas ringi käib. Mõelge sellele, et lennukis te istute  kogu aja ja kui siis lennujaamas ka istute, siis lõpuks olete kokku istunud mingi 24 h jutti, see on tappev , olen selle korra läbi teinud enam ei tahtnud ja lastega ei soovita seda küll läbi teha.

Keegi uuris ka erinevate terminalide kohta - terminalid on transiittsoonides, ainus mis seal aega võtab  on passikontroll mida tehti ühest alast teise väljumisel. Alati on hea uurida lennujaama kaarti, kui midagi endale segaseks jääb.