trip-krainetrip-ukraine-dark
Snorgeldamisvarustuse rent/ost Hispaanias

Kas Hispaanias on võimalik lihtsalt rentida praegusel ajal snorgeldamisvarustust lihtsasti ja otse rannast? Palju maksta võib?

Varustuse ostmine. Kust otsida Hispaanias odavamat, aga mitte väga kehva varustust? Corte ingles? Ilmselt kallima klassi kraam?

Mis kaubamärke eelistada? Hea hinna ja kvaliteedi suhtega.

Kalipso. Kas renditakse ka kalipsosid? Osta oleks see ilmselt priiskamine, arvestades, et ei tegele snorgeldamisega pidevalt. Aga kui osta kas siis odavad poolkalipsod (lühikeste varrukatega) ajavad asja ära või on see lihtsalt enda petmine?

Aitäh vastuste eest!

Poolkalipso on rohkem soojas vees sukeldumiseks, et sukeldumisvarustus Su nahka väga ära ei retsiks. Kui ikka vesi on jahe, siis peaks täiskalipso olema. Poolikust pole suurt abi. Kaubamärkidest...Mares'e torud ja Beauchat' mask ja lestad on piisavalt head. Vähemalt mask ja toru peavad kvaliteetsed ja Sulle sobivad olema. Toru soovitaks võtta kahe klapiga. Siis on välistatud, et toru ülaotsast vett sisse tõmbad. Lekkiv mask või katkise klapiga toru nullivad kogu asja ära. Kui asja väga südamega ei võta, siis lestad ja kalipso võivad kõige odavamad olla - ajavad asja ära.