trip-krainetrip-ukraine-dark
Soodsalt Tuneesiasse

Sooviks minna Tuneesiasse, kas keegi oskab tuua välja kõige soodsama pakkumise? 2-le inimesele

Oota viimase hetke pakkumisi. Alles oli 2990,- . Edu sulle!

Kus kohast Sa sellise sooduka leidsid? 2990?

matkapunkt, top tours, kliktop, neid on veel ja tõesti, ma käisin selle hinnaga.

Selleks korraks on vimane reis 29.06-06.07 välja müüdud. Taas saab eestist otse lennata alles septembris, niikaua läbi Riia nt.... sealt ka suvel soodukad...

Aga on kuulda kõlakad et Top toursil on juba üsna arvestatavad võlad tekkinud ja ka ABC pani " pillid kotti ". Sügisene prognoos ei tõota ka hiilgusega. Ilmselt hinnad langevad veel.

Käisin Tuneesias paar aastat tagasi 5000 krooniga ja jäin reisiga väga rahule. Seal ei ole sellist kauba pähemäärimist nagu Egiptuses. Medina turgudel võub täiesti rahulikult jalutada ja kõike proovida, mida pakutakse viisakalt ja rahulikult. Kõht jäi ka täiesti korda. Ja inimesed on seal super!!!!!!Käisime kohaliku asjaliku giidiga sellistes kohtades, kus ei olnud ühtegi turisti. Nägime ehtsat ja ehedat kohapealset elu, mitte turistide jaoks üles pushitud värki.Soovitan kõigil julgetel avatult suhelda kohalikega ja saate palju suurema elamuse kui giidi saatel ühest ribatist teise jalutades. Ja ka odavamalt, kui siinsest reisifirmast ostes.

Kes on käinud Tuneesias?

Huvitab selline küsimu,et kuidas saaks kiiremini, odavamalt ja mugavamalt Tuneesiasse? Mis oleks selleks vajalik?

Umbes nädal või kaks,veebruaris

Olen aastaringselt siin ning hetkel tuli ka põhja pool lumi maha :D Siin on hetkel vaga kylm, st viimased 7 paeva. Vahepeal oli juba 19 kraadi sooja.

kus see "siin" on? Kas tead miskit Monastiri kohta? Tasub perega sinna minna?