trip-krainetrip-ukraine-dark
Soodus hotell Roomas?

Otsin öömaja Rooma, kuid suured broneerimisleheküljed (travelnow.com, orbitz.com, expedia.com) näitasid seal kahekohalisi hotellitube minimaalselt 65 euro eest (ja neidki oli vähe, enamasti olid toad alates sajast eurost). Samas olen eelnimetatud veebikülgede abil leidnud mujalt maailmast küll soodsamaid hindu, isegi poole võrra. Kas Roomas ongi hotellid nii kallid? Või oleks soodsam ööbida-elada mõnes Roomale lähedal asuvas väikelinnas, nt Vahemere ääres? Ja oskab keegi ehk nimetada mõnda itaalia veebilehte (soovitavalt ingliskeelse versiooniga), kust võiksin omale Rooma hotellituba otsida? Veel parem, kas keegi teab mõne soodsa Rooma hotelli nime, aadressi või veebikülge?

Tänud Indrek indrek@aripaev.ee

Ega Roomas ja Itaalias üldse see ööbimise värk väga odav ei ole jah. See loogika, et otsin->saan odavamalt Itaalias kahjuks suurt paika ei pea.

Võtsin LP Italy (2000) lahti ja silma jäi selline hotell nagu Papa Germano. Võrreldes teistega tundus soodne ja üsna mõistlikus kohas kah. Itaaliale omaselt on hind sularahas makstes tunduvalt soodsam. Double 65 eurot. Ise pole seal ööbinud, aga kommentaarid on küll paljulubavad.

Ise kasutasin octopustravel.com lehekülge. Vaata ka neid teisi, midagi odavamat ikka leiad. www.alberghi-roma.com http://roma.net-reserve.com/ www.alberghi-italiani.net/

julgen soojalt soovitada venere.com saiti

Ise küsin, ise vastan:-) Internetiotsingu ja tuttavatega konsulteerimise käigus olen jõudnud mitmete sobivate linkideni. Näiteks siit Rooma turismiameti lehelt leiab palju soodsaid hotellide, B&B jms hindu: http://www.romaturismo.it/v2/en/main.asp Samuti on abiks see lehekülg (ka muude maailma linnade kohta): http://www.travelinside.com/en/hotel/ Soodsad pakkumised Itaalia hotellide kohta leiab ka siit lehelt: http://www.soloalberghi.com/?lang=eng Odavat majutust Itaalias pakub ka selline lehekülg: http://www.italybyclick.com/Hotels/index.cfm

Indrek indrek@aripaev.ee