Soojale maale

On kellegil plaanis äkki minna nov-s kuhugi soojale maale puhkama või teab midagi soovitada.

Endale on silma jäänud Dominikaani, Tai, Indoneesia, Bali. Ja nagu noortele kohane, sihiks viimase hetke reise.

Eesmärk on puhas fun lihtsalt paar nädalat.

Kõik on head sihtkohad. Kui sihid viimast hetke, siis vist eelkõige Dominikaan, aga ka Tai. Indoneesiat peale Bali just suuremat ei pakuta. Ja liiga odav (lend, ma mõtlen) pole see samuti.
Aga Dominikaan ja Tai on siiski üsna erinevad stiilid.
Arvatavasti pakutakse sel ajal juba ka Mehhikot ja Kuubat, hoia silm peal.

Kas seal Tais laabub kõik norm-lt, st. keegi sulle narkotsi ei taha kuhugi kohvrisse sokutada peale mida sa siis ülejäänud elu peaksid kuskil Tai vanglas kõdunema?

Kas Mehhikos ka ilusaid randasid jms on?

Dominikaani meeldib, et seal on odav rumm ja sigarid. Hea oleks kuskil rannaliival pleezitada, sossutada sigarit ja külma rummi peale libistada...

Külmast rummist sa jäädki unistama, külmana sa seda vaevalt et saad, kui sa seda just kokteili sees ei tarbi. Kui rumm ja sigarid meelt mööda on, võib ju ka Kuubat kaaluda. Isiklik tagasihoidlik arvamus on küll, et Varaderost peaks iga inimene vaatamata ilusale rannale kiirelt põgenema. Muu Kuuba on lihtsalt totaalselt parem.
Mehhikos on väga mõnusaid randasid mõlemal pool rannikul. Ja üsna hea hinnaga võib kohale saada. Rumm on viletsam, sest näiteks Bacardi ei kannata Kuuba omadega mingit võrdlust välja. Aga see-eest on muidugi tequila ja päratu suured kokteilid.
Tai. Ei sokuta sulle keegi midagi. Päris Bangkok Hilton see ikka pole. Tai joogid on muidugi viletsamad, et mitte öelda olematud. Tai viski on maailma viletsamaid, jäädes isegi India viskile tublisti alla. Kokteilidesse pannakse alkoholi piltlikult öeldes pipetiga, sest nad ise ei kannata alkoholi peaaegu üldse. Ja pole väga kombeks juua kah. Aga õlu (tavaliselt Singha -kohalik Originaal) on jälle hea.
Tegelikult tee natuke netis tööd, saad selgemaks, mis variandid igas riigis on. Ideid surfamiseks saad kasvõi minu kodukalt.

Soovitan Taid - kõige rahakotisõbralikum.
Praegu on Rootsi Fritidsresoril ka soodne charter välja pakkuda, nii u.7300.-
Ainuke soovitus - internetist vaata sobiv reis välja, aga piletid broneeri tel. teel - mul tuli pilet niimoodi paarsada krooni odavam(ei teagi miks??)
Head reisi!

Kas oskab keegi öelda vaktsineerimise kohta,kui sõita Mehhikosse, on seda vaja.

Mine parem Filipiinidele. Hinnatase on nagu Tais ja maa on eestlaste poolt täiesti avastamata.

Esimene kord kohe Taisse minnes on sõltuvuse tekkimise oht ;-)
Minul tekkiski ja alles nüüd, pärast 6 või 7 reisi Taisse üritame mujale minna.

mida te soovitate, vaadake kuupäeva, millal küsimus esitati! Arvata võib et inimesel ammu käidud neis paigus kõigis ja veel enamgi.

to Merle
Jahh, sa pead ennast pisikeste t6mmude mehhiklaste vastu vakstineerima.