Soome ralli

On siin keegi, kes on varasematel aastatel käinud Soomes autoralli MM etappi vaatamas ja oskaks juhendada, kuidas võistluspaika üles leida. Tean, et asi toimub Jyvaskyla lähedal, aga oskab keegi täpsema koha kätte juhatada?

Tegemist ju ralliga ehk asi koosneb erinevatest kiiruskatsetest erinevates kohtades Jyvaskyla ümbruses----- http://nrf.akk-motorsport.fi/attachements/2004-06-20T16-27-2638.pdf

osta rally kava seal kõik kaardid olemas kus midagi asub

oskab keegi lisada infi selle koht, et kas selle rallipassiga pääseb ka mingile telkimisplatsile, kus saaks laagri püsti panna? On kellelgi kogemusi telgiga seal rallil?

kui sul mingit materjali pole selle kohta võimalik eestist leida, siis soomes saab osta ka VHM ajakirja milles on kõik vajalik info olemas, maksab kusagil 8 eurot. :)

Kui ikka ise üldse asja ei tunne ja ei taha just max odavalt läbi ajada, võib ka turismifima grupiga minna - näeb samuti kolm katset päevas.

Turismifirmaga ei soovita minna. Oma autoga on ikka parem, saad ise otsustada kuhu lähed ja mida vaatad.

Kindlasti osta rallikava, ehk vihik kus on katsete kaardid ja kirjeldused sees.

Telkida saab üldiselt raja ääres. Mõnes kohas küsitakse raha, mõnes mitte. Raja ääres ööbimine on ses suhtes hea, et ei oleks hommikul sõitmist. Ralli ajal on isegi maanteed umbes, nii et mida vähem sõitmist, seda parem.

Martin@3_korda_wrc_käinud