Sooviks osta reisi...

....reisi Hispaaniasse....Oleme küll sõbrannaga lootusetult ilmselt hiljaks jäänud kuid algajate reisihuvilistena küsiksime kas on veel kuskilt võimalik saada reisipaketti Hispaaniasse v Kreekasse(linn polegi oluline, lihtsalt sooja kohta tahaks ;)algusega 29.10.2007 nädalase kestusega. Kas keegi teab veel kohta kust sellist reisi leida olen enda meelest küll kõikvõimalikelt internetikülgedelt vaadanud aga paistab, et seoses koolivaheajaga on kõik välja müüdud?

On veel lootust v tuleb reis kuhugi külmemasse kohta planeerida?

On ikka lootust. Vaata näiteks siit, viimase hetke reisid:

http://www.gotravel.ee/

või teistest reisbüroodest.

Hispaanias ja Kreekas on oktoobrist alates pigem jahe kui soe, päike pilve taga, merevesi mingi 20 kraadi ja alla selle. Sooja sealt oktoobri lõpus küll ei saa. Egiptus on oktoobris vist lähim soojem paik.

Mina soovitan ka pigem Egiptusesse minna kui sooja otsite. Hispaanias ja Kreekas praegu selline kesine Eesti suveilm:)

Kanaarid ikka ka.Praegu seal vägagi soe!

Kui saaks teada kui vanad olete, teaks pakkuda lennupileteid Hispaaniasse Alicante piirkonda koos majutusega. Minu e-mail sales@spainvestment.eu
Tervitades

Kui paketti ei saa, siis soovitan lihtsalt lennupiletid osta, hotellikohad broneerida ja siis koahpeal ise maad avastada. Ongi igati isikupärane ja oma soove arvestav.
Barcelonas on praegu, oktoobri lõpus, korralik eesti suvi, 20 kraadi, Madriidis 19-20. Hääd reisi igal juhul, kuhu iganes siis suundute!

võin soovitada Tenerifet või Cran Canariat,mu poeg elab Tenerifel ja üleeile oli seal 28 kraadi sooja,merevesi 23 kraadi.Ise lähen 13 nov. Horisont Traveliga,ainult lend sinna ja tagasi 4495 krooni