trip-krainetrip-ukraine-dark

Mann22

Rändur, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

7 meeldimist
3 postitust
14 kommentaari

16 külastatud riiki, 8% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Karon beach pool Villas. Erineva suurusega villad (basseiniga) mõistlik hinnatase. Käisime paar aastat tagasi ja oli väga meeldiv. Kui privaatne bassein ei ole oluline, siis Patong beachi lähistel on ka mitmeid luks-apartmente.

Naasesime 31.07, sai tiirutatud Kreeta lääne- ja põhjakaldal. Kõik oli avatud, maskikandmise kohustus vaid siseruumides (ühistransporti me samas ei kasutanud, seega selles osas ei tea kuidas olukord). Söögikohtades, muuseumides ei soovitud midagi näha. 

Piiril (sisenemisel) huvitas ametnikke vaid see, et oleks Kreeka ankeet täidetud (isegi isikut tõendavaid dokumente seejuures ei soovitud näha). Samas lahkudes küsiti nii vaktsiinipassi/testi, kui ka sihtriigi ankeeti näha. 

P.S! Suurt kuumust hakkas kerima meie reisi viimastel päeval, ausaltöeldes ei kujuta ette, et terve reisi oleks sellise temperatuuriga suutnud vastu pidada (37+ kraadi).

Jah tõepoolest, VM nii soovitas (üleskutse). Ise ei ole midagi kelleltki nõudma hakanud :) Nüüdseks ka info, et Tallinki reis väljubki hiljem. Kuna enda lend lükati edasi, siis mind see enam ei aita, aga ehk on teistel kasu :)

Kas Qatar lasi ilusti peale voi tekitas Soome eriolukord ka mingit segadust?

Meie lend lükati edasi ja tuleme Doha-Helsinki nüüd selliselt, et 21.03 varahommikul Soomes.

Vot ei oska öelda, 17.03 nii tehti. Aga teema maas, meie lend lükati edasi.

Märkisin siia lihtsalt mis Välisministeerium soovitas. 17.03 selliselt juba tehti kui laevalt mahajääjaid oli palju.

Helistasime Välisministeeriumi. Teen siinkohal üleskutse, et koik eestlased, kes vajavad Soomest 20.03 transporti Eestisse, aga viimasele laevale ei jõua (meie lend saabub kl 21.20 ja laevale me ei jôua) annaks endaks Välisministeeriumile märku, kellel on võimalik Tallinkiga rääkida läbi laeva hilisema väljumisaja osas.

Tänan. Saime muuta Qatari Doha-Helsinki. Loodetavasti saame ikka laeva peale (Soome sulgeb kuuldaolevalt piirid).

Oleme 20.03 liikumas Tai-Doha-Stocholm Qatar Airwaysiga  ja Stocholmist SASiga 20.03 ôhtul Tallinna. Me pole kuskil infot saanud, et lend ei toimuks. Palun andke infot kust saite teade, et SAS 20.03 Tallinna ei lenda. Oleme korduvalt helistanud SAS nr-l mis ei vasta.

Ise me jah probleeme ei otsi ja kalleid kiiskavaid kaelakeesid mul polegi paraku :) Tundub, et asjad siis ikkagi ei ole nii hullud seal, kui mõned aastad tagasi :) Tahtsin veel küsida mis on kauneim rand sealkandis, kuhu soovitate kindlasti minna (kui jätta saared välja). Veebis pakutakse eelkõige Copacabanat, aga see siiski ju linnarand...

Laevapileteid saab osta nii veebist, hotellist, kui ka tänavalt. Meie kasutasime viimast varianti, kuna sellisel juhul sisaldub hinnas ka transfeer sadamasse.

Perereisi puhul mina isiklikult kindlasti ei oleks Patongi piirkonnas 3 ööd. Kata ja Karon on hulka paremad ja seda just ranna osas (Patongi rand on nagu meie Stromka- hall ja ilmetu ning peale selle tsirkusetänava (ja sinna lastega õhtul kindlasti ei läheks) ja toiduturu seal suurt muud teha polegi). Phi Phi on väga kaunis, aga üle 3 öö seal uusi tegevusi ilmselt ei jaguks (saarel on põhirõhk just öistel rannapidudel ja odavatel ämbrijookidel). Ise olime Phi-Phil 2 ööd ja tundus, et täpselt ühe öö oleks veel võinud olla). Koh Lantal pole ma ise käinud, aga tuttavate soovituste järgi usun, et see oleks perereisiks või romantiliseks puhkuseks parim valik.