Mann22

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
3 kommentaari

14 külastatud riiki, 7% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Ise me jah probleeme ei otsi ja kalleid kiiskavaid kaelakeesid mul polegi paraku :) Tundub, et asjad siis ikkagi ei ole nii hullud seal, kui mõned aastad tagasi :) Tahtsin veel küsida mis on kauneim rand sealkandis, kuhu soovitate kindlasti minna (kui jätta saared välja). Veebis pakutakse eelkõige Copacabanat, aga see siiski ju linnarand...

Laevapileteid saab osta nii veebist, hotellist, kui ka tänavalt. Meie kasutasime viimast varianti, kuna sellisel juhul sisaldub hinnas ka transfeer sadamasse.

Perereisi puhul mina isiklikult kindlasti ei oleks Patongi piirkonnas 3 ööd. Kata ja Karon on hulka paremad ja seda just ranna osas (Patongi rand on nagu meie Stromka- hall ja ilmetu ning peale selle tsirkusetänava (ja sinna lastega õhtul kindlasti ei läheks) ja toiduturu seal suurt muud teha polegi). Phi Phi on väga kaunis, aga üle 3 öö seal uusi tegevusi ilmselt ei jaguks (saarel on põhirõhk just öistel rannapidudel ja odavatel ämbrijookidel). Ise olime Phi-Phil 2 ööd ja tundus, et täpselt ühe öö oleks veel võinud olla). Koh Lantal pole ma ise käinud, aga tuttavate soovituste järgi usun, et see oleks perereisiks või romantiliseks puhkuseks parim valik.