Soovitage majutust, Austria suusareis

Tere,

palun soovitage Austria suusareisiks mõnusat elamiskohta suuremale seltskonnale, 15-20 inimest, pooled neist lapsed. Kindlasti ei pea olema ski-in, aga eelistaks et kooliealised lapsed saavad jala mäele ja koju kõndida.

Piirkoda/suusakuurortit esialgu ei kitsendakski. Valik on väga suur ja variantide läbitöötamine oli kui ajamahukas. Eeldan, et valdavalt minnakse erinevatel aastatel erinevatesse kohtadesse, seega pole oma salalemmikute reetmine endale kahjulik. 

Aitäh!

Korraldan suusareise Austriasse juba 10 aastat. Normaalse hinna/asukohaga majutus tuleb tegelikult broneerida juba aasta varem! Arvestades grupi suurust ning "hilist" broneeringut, peaksid valima väiksema keskuse (suurtes keskustes on hetkel saadavad põhimõtteliselt ainult kallid majutused). Kui huvi, saadan mõned lingid, saad ise edasi pusida.

Aitäh, oleksin linkidest huvitatud, meil hetkel üks maja bronnis ka, aga seal oleme juba korra olnud ja samas kandis oleks see kolmas aasta, seega võibolla vaataks mingit vaheldust. Oleme olnud ka sellise skeemiga, et ühes rendikorteritega majas oleme võtnud mitu korterit. St ka see variant oleks sobiv.

skiamade.com

salzburgerland.com
gastein.com

Tere, 


 ma ei tea kus Te siiani käinud olete aga Te vöiksite Serfausi tulla, soovitan Haus Daheim `i. Köik on käe jala juures :)

Terv.