Soovitan Euroopas head shoppamis kohta .

magussugar, ei tea miks su foorumiposti(http://www.trip.ee/node/53316 ) blokkeeriti, ja soovitati vaadata vanu shopinguteemalisi teemasid
(http://www.trip.ee/…my/term/3828) umbes "Stockholmi shoppama!?" või "Pariisi poed"jne. Need teemad kuidagi ei vasta vist eriti sinu küsimusele.

Mina siis soovitaks häid shoppamiskohti nagu linnad Varssavi ja Poznan.

Varssavi on kindlasti üks ostuparadiise Euroopas. Linnas on palju moodsaid kaubanduskeskusi, markete, butiike jne kust saab osta head kvaliteetset kaupa, tuntud kaubamärke ja head kvaliteetset kohalikku toodangut. Hinnad on head.

Poznan on vana kaubanduslinn Poolas, kus on samuti väga head shoppamisvõimalused.
Nt Poznanis asub 2005 aasta maailma parim kaubanduskeskus - Stary Browar, mis on tõeline ostuparadiis aga ka kunsti ja arhitektuuri pärl.
http://www.virtualtourist.com/travel/Europe/Poland/Wojewodztwo_Wielkopolskie/Poznan-478530/Shopping-Poznan-R-1.html

Ise olen nendes linnades shoppamas käinud, ja juulis plaanis veel külastada neid linnu ja teha shopingut seal.
Hinnad on ok!

Soojalt sovitan!

Muidugi "magussuhkur", muidugi mine Poolasse soppama. Vaata, kui palju ilusaid riideid meie turgudele Poolast tuleb. Silmad võtab kirjuks. Olen kindel ,et sinule leidub ka ikka mõni firmasildiga kaltsutükikene.

Vabandust, kui inimene ei suuda välja öelda, kuhu tema shoppama tahab minna ja mis hilpudega oma garderoobi soovib täiendada, siis tee mulle palun nüüd kullakallis Nio selgeks, kuidas see on reisimisega seotud?
Euroopa on suur ja lai.

Andorra on õige koht.
Odav.Ilus.