trip-krainetrip-ukraine-dark
Soovitus: Wallmans tsirkus-revüüteater Kopenhaagenis

Sai käidud Kopenhaagenis Wallmans tsirkus-teatris. Kuigi alguses suhtusin sellesse väikese eelarvamusega (ju siis Eestis nähtud tsirkused on lati nii madalale viinud), siis lõpptulemusele julgen anda 5+. Tegelikult ma eriti muusikale ja selliseid etendusi ei fänna. Tegu polnud siiski tsirkusega, kuigi reklaamides see läbi jooksis ning ka asukohaks on kesklinnas asuv (Tivoli vastas) ca 120 aastat vana tsirkusehoone. Point on selles, et antud etenduse juurde käib ka õhtusöök, mille vältel siis toimub kogu muu meelelahutus. Lauad asuvad astmeti. Kohalikud olid end päris šikilt üles löönud. Kogu asi kestis kokku ca 4-5 tundi. Söök oli 3-4 käiguline ja igati maitsev - alustuseks supp ja kerged suupisted, jätkuks praad ning lõpetuseks omapärane magustoit. Etendus sisaldas endas rohkelt muusikalist poolt, tsirkusetola sarnast tegelast (suhtles palju publikuga ja käis nende seas ringi ning kiusas heas mõttes), akrobaatikat jms. Kogu programm oli inglise keeles. Etteasted olid väikeste vaheaegadega, mille käigus toodi uued söögid laudadele. Huvitav oli see, et ettekandjateks olid needsamad noored, kes just laval esinesid. Etenduse lõppedes muudeti lava 70ndate stiilis diskosaaliks.

Kokkuvõttes soovitan ära käia ja vaadata - saab palju head muusikat ja meeletult naerda. Kodukalt vaadates tundub see olevat esindatud ka Rootsis ja Norras, aga nende kohta ei oska midagi öelda. Ise käisin vaatamas Passion nimelist etteastet.

Lähem info www.wallmans.dk

Nagu sa kodukalt võid lugeda, siis Passion nimelise show kohta on järgmised andmed: November and December Weekdays 675 DKK Friday - Saturday 845 DKK Children under 12 years, half price.