Sri Lanka

Soovin teada, kas keegi on käinud Sri Lankal Soome reisifirmadega? Mind huvitab ka viisa.Kas Soome firmad teevad eestlastele viisa siin või peavad eestlased ise viisa vormistama Sri Lanka piiri,ka soomlastel on vaja viisat.Probleem on selles, et kas ainult eestlased peavad piiril viisaga tegelema ja soomlastele korraldab viisa Soome reisifirma. Kui keegi on probleemiga kursis,siis palun vastake.Ette tänades vastuse eest.

Sri Lanka piiril ei ole vaja viisa pärast muretseda. Immigratsiooni lauas, kus nagunii kõik reisijad peavad läbi minema, lüüakse ilma küsimusteta tasuta viisatempel passi ja kõik. Minul oli passis eelnevalt 3- kuuline Sri Lanka Stockholmi saatkonnast saadud viisa, kuid seda passiametnik ei pannudki tähele, kohe lõi suvalisele lehele templi. Nii et ei ole vaja ette muretseda.

Tundub, et Sri Lanka ei suuda otsustada, mida oma viisaga teha. Augusti lõpus otsustati, et alates 30. septembrist piirilt enam 30- päevast viisat ei saa. 29. augustil aga otsustati see mõte teadmata ajaks edasi lükata. Tore. Nii et kõik läheb vanatviisi edasi hetkel.

http://www.lankanewspapers.com/news/2010/8/59770.html

http://www.immigration.gov.lk/html/about_us/visa_notice_On_Arrival_Visa.html