Sri Lankale 4-kuuks ETA

Tere!

Plaan minna Sri-Lankale pikemaks ajaks algusega 11.dets 2021. 

Soovisin tagasi lennata aprilli viimastel päevadel kuid hetkel üldse nii kaugele pileteid ei müüda (viimased kuupäevad on aprilli algusesse pakutud TALLINN-COLOMBO vahemaandumistega). Tegelikult oli plaanis tagasilennud üldse Sri Lankal kohapeal endale sobivaks ajaks osta, aga sain vahepeal saidil http://www.immigration.gov.lk/web/index.php?option=com_content&view=article&id=152&Itemid=197&lang=en&fbclid=IwAR0AbP8VPundFU6D1gvxVv0h6WC6O78ULcB80epUC2WRyWhf-uJWnNEm3s4 targemaks, et esmase 30 päevase turisti ETA viisa saamiseks on vajalik "return ticket". Oskab keegi öelda, kas sul peab olema riiki sisenemiseks ette näidata reaalselt välja ostetud tagasi lennu pilet? Kui plaanis on veel viisat pikendada esimest korda ja siis veel teist korda ka (pikendus 30+60 päeva ning seejärel lisapikendus 90-180päeva viisaks)?

On keegi käinud Colombo Immigration Head Offices mitmendat korda pikendust taotlemas ning kuidas on nõuded sellel kõige pikemalt turisti viisal (90-180päeva saarel), saidil kirjas et selle saab ainult "valid reasons"iga? 

Endal sai Aasias kunagi nii tehtud, et ostsin lihtsalt bussi/lennupileti odavalt kuskile teise riiki ja kui keegi küsis siis oli see ette näidata, just sellesamuse 30p viisa pärast

2
0
0
0

Hei! Leidsin ka aprilli lõpuks ja mai alguseks nüüd. 

http://www.immigration.gov.lk/web/index.php?option=com_content&view=article&id=151&Itemid=196&lang=en

Samuti immigratsiooni lehelt viisa omamis tingimuse;

  1. You are in possession of a written assurance (ticket) to return to the country of domicile or a visa to the next country of destination if you are a visit visa holder.

Ehk kui ma piletit Eesti ei omaks sel juhul peaks mul olema ette näidata nt. Tai viisa alates 30.aprill?

1
0

https://www.facebook.com/groups/399375638027702/?ref=share

Super kasulik grupp kus abivalmid liikmed aitavad.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased