St.Antoni majutus

Palun konkreetseid majutuse(apartament) soovitusi ST.Antonisse, lastega minek, seega tahaks et oleks suusaliftide läheduses.

http://www.pension-kristall.net/index.htm

Siin 2 tükki, me olime Juen nimelises. Need asuvad küll teises külas, kuid bussiliiklus Antoni ja tolle koha vahel on väga hea ning 20 minutit bussisõitu võrreldes rahalise võiduga ning kindla teadmisega, et see hea koht, ei ole sugugi paha valik ma usun. Kui ajada läbi firma Olerai, siis saad võib-olla veelgi parema pakkumise sellele majutusele.

Bussiliiklus ST. Antoni ümbruses on tõesti üpris hea. Kristall pensioni kõrvaltänavas on olemas bussipeatus, kust liiguvad bussid u 15-20 min. intervalliga erinevatele nõlvadele. Kristall ise on üpris soliidne, kus läbivettinud varustust saab ilusti kuivatada selleks spetsiaalselt ettenähtud ruumis. Ka varustuse hoiustamiseks on keldrikorrusel oma koht.

Tere

Kas need hinnad on ka reaalsed mis kodulehel välja toodud? Olen suhelnud ST Antoni ümbruses hetkel erinevate asutustega, et broneerida majutus 2014 märtsiks ja kodulehel välja toodud hinnad on sujuvalt muutunud oluliselt kallimaks, peale seda kui oleme neile kirjutanud või helistanud. 25 eurilt inimene on hind tõusnud 35-37 eurini.

Kodulehe hindadest. Küll mitte st Antonis, kuid olen 2x Alpides majutust broneerinid ja mõlemal korral saatnud järjest umbes 30 eri kohta meili oma majutuse sooviga. Ja pakumised on julgelt pooltel kordadel erinenud sellest, mis kodulehel kirjas. Ei ole hinda küsinud suurtest hotellides, neil on vast ikka kehtivad hinnad kirjas. Aga just väikesed majutuskohad ja korterid on saatnud igasuguseid pakkumisi. Isegi kui olen võtnud kontaktid mingilt broneeringu keskonnast, kus sisestad ajavahemiku ja inimeste arvu. Kui siis omanik ühendust võtab, võib pakutav hind olla hoopis teine.

Minu taktika ongi olnud see, et olen sama sisuga meili saatnud järjest suurde hulka huvipakkuva piirkonna majutuskohtadesse. Siis 3-4 päeva oodanud vastuseid ja vastanute hulgast välja sõelunud mõned hinnalt sobivad, kellega siis veel edasi suhelnud kuni lõpliku valiku tegemiseni.

Tere,

tõstatan veelkord teemaalgataja küsimuse. Olen tänaseks umbes kuu aega asju ajanud, kümneid ja kümneid kirju saatnud ja ma ei suuda leida normaalse hinnaga korterit, mis mahutaks ära 8 inimest ja asuks St Antoni keskuses.

Mayerhofeni puhul olen alati kuidagi sattunud kohalikele veebilehtedele, kus kohalikud üürivad välja oma teist korrust või majas asuvaid kortereid. Nt eelmisel aastal olime seal: http://booking.mayrhofen.at/mayrhofen/en/accommodation/detail/ZIL/671B8360-8434-4E02-BCC5-83C1300A0BEE/ferienwohnungen-schoenblick Korteri hind koos koristamisega oli 953 € nädal (olime kuuekesi). Asukoht super, oli teine üsna kesklinnas. Ja kaks korda varem oleme olnud sellises majas: http://www.tirol.at/urlaub-buchen/ferienwohnungen/a-bacher-ferienwohnung 4 inimest 585 € (Maja asub mäe otsas ja õhtul koju kõmpimine oli paras trenn, aga suur pluss on sauna kasutamisvõimalus väikse lisatasu eest).

Ja nüüd ma olen siis ära hellitatud :) Ma muidugi mõistan, et nii soodsat korterit nagu Mayerhofenis oli ei pruugi ma saada, aga kolm korda kallim variant ajab ka natuke nutma.

Äkki on siin mõni hea inimene, kes saaks jagada infot (kodu)majutuste ja korterite kohta, mis asuksid St Antoni keskuses / läheduses ja kust oleks jalutades võimalik tõstukini jõuda. (Algul proovisin ka Ischglisse midagi leida, aga see on täiesti mission impossible).

Aitäh

www. hotelhunter.com http://www.bergfex.com/stanton-stchristoph/unterkuenfte/

Kõik oleneb sellest, millal sa minna tahad( ja kas oled broneerimisega hilja peale jäänud. Praeguseks on odavamad variandid kindlalt juba ära broneeritud, eriti arvestades seda, et mägedes on lumi maas juba. )-