Stansted- reisijate alast lahkumine

Tere

Tekkis selline imelik küsimus. Nimelt sõidame Madeirale Riiast vahemaandumisega Stanstedis. Stanstedi jõuame õhtul hija ja järgmine lend väljub hommikul. Kaasas ainult käsipagas ja bordingu teeme onlines. Küsimus siis aga selline. Kas ma pean mine reisijate alast välja ning läbima uuesti turvakontrolli ja passi kontrolli või võin ma jääda reisijate alasse sisse ja minna oma järgmist lendu ootama.

Me käisime novembris Madeiral, ka Stanstedi kaudu ja nii minnes kui tulles pidime läbima uuesti turvakontrolli ja passikontrolli.

0
0

Stanstedis pole transiidiala, seega tuleb passi- ja turvakontroll läbida vahepeatuse pikkusest olenemata. Mõlemat tuleb läbida vaid korra, UKst väljudes passikontrolli pole.

Ei oska öelda, kuidas praegu, aga paar aastat tagasi peksti lennujaam ööseks tühjaks, seega vb vaadake mõnda lähedal asuvat hotelli.

0
0

Viibisime Stanstedis samuti õhtust hommikuni selle aasta novembrikuus. Õhtul transiitalale ei pääsenud, see oli kinni. Leidsime magamiseks pikemad toolid väljudes terminalist paremale ja jalutades natuke edasi mingite siselendude väljumisukseni paremal. Seal sai olla soojas ja pikad pingid, kus sai paar tundi tukkuda.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased