Stockholmis soodne ööbimine kahele perele

Oskab keegi soovitada mõnd konkreetset soodsat ööbimiskohta võimalikult kesklinna lähedal? Minek on: üks ema ühe 12aastase lapsega ühes toas ja teine ema koos 8a ja 13a lapsega teises toas, 2 ööd- 28. Ja 29. Juuli?

Reisi kuupäevadest, laste vanusest, mugavuse vajadusest ( narid, beebivoodi, eraldi toad või ühistuba hostelis, privaatne vannituba, söögivalmistamise võimalus) jne oleks abi, et keegi midagigi pakkuda oskaks. Aga öömaja aitab leida booking.com, hotels.com, airbnb

2
1

Võite proovida nii, et otsite majutust neljale ja siis küsite lapsele lisavoodi võimalust. Võib tulla odavam kui sirgelt viie inimese jaoks öömaja leida. Või võtategi ühe matkamadratsi ja magamiskoti ise kaasa.

Me Skandinaavias odavalt ööbimiseks kasutame kämpinguid, aga Stockholmi kesklinnas neid ei ole - vaatasin huvi pärast kaardilt.

Stockholmis on suurepäraselt töötav ja lastele ka väga odav ühistransport - võite ikkagi kaugemal ööbida ja metrooga sinna-tagasi sõita.

1
1

Mul jäi arusaamatuks kas te soovite kõik ühes toas olla? Kui jah mitu ja millist voodit teil vaja on? Magab keegi lastest koos vanemaga ühes voodis? 13 a. loetakse tegelikult juba täiskasvanuks ja temal peaks olema eraldi voodi. Kas seda ka kontrollitakse oleneb ilmselt hotellist. Mul oli kesklinnas kolmese toa leidmisega juuli lõpuks juba aprillis raskusi. Samuti on hinnad tugeva hüppe üles teinud.

3
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased