student pilet Turkish Airlinesiga

Osadel lennufirmadel on veel süsteemis soodsamad lennupiletid noortele (peale lastepileti lõppu), aga kuna selliseid firmasid on väga väheseks jäänud, siis läheb endal ka meelest vaadata, kas konkreetne firma midagi sellist pakub või mitte.

Sügisel suveks Turkishi pileteid ostes jäi see lõpuks konkreetselt silma ja sai nende student variant proovitud. Reaalne hinnavõit on rahvusvahelisel transiitlennul 15 % ja Türki lendamisel 10 %. Seda siis ainult piletilt endalt ja mitte maksudelt jms. Pikemate otsade pealt on hinnavõit ikkagi omajagu.

Student on neil 12-34 a. isik, kellel on ka vastav õpilas-, üliõpilaspilet olemas. Soodustuse jaoks tuleb teha Miles&Smiles konto ja siis sisestada koopia õppeasutuse kaardist vmt. Reaalselt saab seda teha ka meiliteel Tallinna kontori kaudu, kust jõuab info kiiremini süsteemi. Selleks tuleb neile saata vastavate iskute Miles&Smilesi numbrid ja õpilas- vms piletid.

Kui info on Turkishil kinnitatud, siis pileti ostmiseks peab ühe õpilase nime alt sisse logima ja siis ostu tehes saab valida reisijaks student ja vastava soodustuse. Korraga sama broneeringuga saab osta ainult student pileteid. Kui tahad osta täiskasvanu pileti ja siis õpilasele student pileti, siis tuleb teha kaks erinevat broneeringut.

Kuna soodukas kehtib 34. eluaastani (k.a.), siis on see kasuks ka eluaegsetele tudengitele ;) Sisestatud märge student staatuse kohta kehtis vist üks aasta ja siis tuleb uuesti koopia dokumendist näiteks Tallinna kontorisse saata.

A selline booknus on ka veel studentil, et kaasa võib võtta 40 kg pagasit. Kuna reaalselt ei suuda mingi nipiga kasutada ka tavalist 30 kg limiiti inimese kohta ära, siis see lisaboonus läks meelest ära.

Ja siis lisaks saab ka soodsaima hinnaga student promo piletid korra tasuta muuta tasudes vaid hinnavahe uute piletitega.

Tingimused on täpselt ja pikalt siin - https://www.turkishairlines.com/en-ee/student/

Ahistavad, mina astusin viimati studendiks 38-aastaselt.

0
1
Lennupakkumised
Reisikaaslased