trip-krainetrip-ukraine-dark
sügisel Peterburgis korterit üürimas

Tervitused!

Kas on inimesi, kes septembris (täpsemalt vahemikus 19-25 sept) plaanivad Peterburgi külastada? Kuna meid on praegu neli, siis on plaanis üürida selleks ajaks korter. Täpselt veel ei tea, aga üritab hinna inimese/öö pealt ikka alla 200 krooni hoida. Seega odavam kui enamik hotelle ja tunduvalt mugavam ja toredam, lisaks saab ise ka sooja toitu teha ja hoiab veidi raha kokku.

Kui keegi veel sel ajal linnas viibib (kas või vähem öid) ja huvi tunneb võiks jõudusid ühendada. Näiteks 6 peale saaks veelgi odavamalt ja pakkumisi oleks ka veidi rohkem.

Samas kas kellelgil on kogemusi mõne sealse firma kaudu korterite üürimisega?

Õnnestus saada suht lihtsa vaevaga odav ja hea korter. Nii 100 m Talvepaleest Moika ääres pea Nevski nukal. Kaks tuba (TV, telefon), köök (kogu varustus, isegi mikrolaineahi ja pesumasin), WC, duzz. Maksma läheb 50 $ /öö, seega neljakesi olles u 160 krooni /öö inimese kohta. Kõvasti odavam kui hotellis või isegi hostelis olla. OK, hommikusööki küll ei anta, aga ei näe selles olulist probleemi :) Oleme veidi pikemalt, seega saab ka veidi odavamalt, ametlik hind oleks 60$ /öö, aga seegi oleks odav. Firma kelle kaudu selle sai http://www.allpetersburg.ru

Üldiselt on kortereid pakkuvaid firmasid seal palju ja valik suur, alates 30-40 $/öö kuni paarisajani. Kui huvi on tasub võimalikult mitmelt firmalt pakkumist küsida. Ja nagu öeldud on nii võimalik tunduvalt odavamalt hakkama saada kui kuskil hotellis peatudes.

Paar firmat veel - http://www.hotel-flat.ru - tegi ka paar head pakkumist ja suhtles kenasti-kiiresti http://rus-hotel.com http://www.spbtraveller.ru http://www.apartment.spb.ru http://www.travel-spb.ru http://www.petersburg-lodging.com http://www.rentaflat.ru

Kui odavad majutust otsid siis vähemalt Peterburis on võimalik üürida tuba korterist väga lihtsalt. Rongjaamades perenaised seisavad silt käes "Üürida tuba". Nende käest saad üürida toa ja vahel ka terve korteri. Hind alates 200-300 rubla ööpäev. Normaalselt korterid on selle rongjaama lähistel ning pere elab ka seal ning teil on kasutusel üks tuba kolme/neljatoalisest korterist. Endal ainult häid kögemusi.