Sülearvuti kaitsekott

Ees on 2 kuud kestev jalgsimatk ja pistaks ka sülearvuti seljakotti. Tahaks talle aga sellist tugevat ja ilmastikukindlat kaitsekotti. Kas keegi oskaks midagi soovitada?

Kaubamaja digimaailmas on kaitsekotte saadaval, iseasi kui ilmastikukindlad nad just on. Vettekukkumise vastu vaevalt et aitavad.

Mul on igapäevaselt lapatsi seljakotis tassimise jaoks neopreenist mapp, imlselt sarnane digimaailmas müüdavatele, märja eest säherdune su raali tõesti ei kaitse.

Võid ju ka tavalise veekindla koti hankida, no näiteks sellise rullitava suuga. Esimese hooga tulevad ilmselt meelde küll suht rasked ja robustsed veematka kotid, aga neid tehakse ka õhemast kraamist ning just mingi muu koti sees tassimiseks. Seda kraami on ju veel kaasas, mis kuivaks võiks jääda? Muide peale matkapoodide saab sellist kraami ka näiteks ka Sportlandist (Haglöfs) ja kirjade järgi ka Citybike'st (Ortlieb) ning ilmselt veel mõnest esmapilgul ootamatust kohast. Ostes võiks lihtsalt kindel olla, et tegu ei ole tavalise nailonist kokku õmmeldud rullitava sussikotiga.

Polstriks sobib kasvõi paar hilpu või kui kaalust lugu pole, siis see sama tavaline mapp/kaitsekott.Viimased on nähtud päris mitmes arvutustehnikaga äritsevas kaupluses.

Aitäh vastajaile, see kahe koti variant on tõesti parimaks lahenduseks.