trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Kuidas te sinna Goasse lähete, kas Finnairi otselennuga?

Goa lennujaamas on ka rahaautomaate, ma loodan, kust saab saabudes ruupiais välja võtta?

Soovitan kontakti Vahur Lokk, leiad FB-st.

Kas paketireisijatesse suhtutakse Goa lennujaamas kuidagi leebemalt-kiiremalt? Hakkan just India e-viisat taotlema järgmisel nädalal. Kaua e-viisa saamine võtab ja kas on nii, et see tuleb paberile trükkida ja passi vahel kaasa võtta ise?

Soovitan võtta Booking.com kaudu.

Meie ei saanud sel aastal jälle tipu lubasid, kuigi üritasime (interneti teel) kaks nädalat. Veebruaris olid online broneerimisel lihtsalt KÕIK päevad kuu lõpuni juba kinni. Jube keeruline on niiviisi broneerida. Kas nii saab, et panen lihtsalt igaks päevaks (selleks ajaks kui Tenerifel oleme) endale aja. Äkki mõned nii teevadki, miks muidu kõik kinni on?

Eks nad ole nagu kõikjal Kreeka tursmipiirkondades st üldiselt: soolased. Frappe, mis 10 a tagasi maksis 1€, on nüüd 3€ jne. Aga külapoodides on ilmselt hinnad hoopis teised. Santorini on muidugi nii väike saar, kas sinna peale tursmipiirkonna üldse midagi muud mahub?

Air Baltic pole muidugi soliidne firma, mingil juhul mitte.

Kuidas praegu Eilati reisidega on? Kas neid üldse tehakse ja kuidas mõjutab Iisraeli ja Hamasi vaheline konflikt turismireise?

Soovitan käia mõnes miniloomde farmis a la Pihlaka talu. Kusagil Kilingi-Nõmme lähedal on ka tore farm. Rakvere lähedal on piisonite kasvatus, see ka tore. Siis võiks ühtlasi ka Rakveres ära käia (seal on bassein ka).

Enamus tundub rahul olevat. Ma vaatan alati tripadvisorist: http://www.tripadvisor.in/ShowUserReviews-g230095-d530793-r22962831-DunaGolf_Bungalows-Maspalomas_Gran_Canaria_Canary_Islands.html

Aga tahtsin hoopis küsida, et kuidas sellesügisesed Tallinnast otselennud Gran Canariale ka sujuvad?

Kes on käinud viimasel ajal (sellel suvel), kui Kreeka on sattunud majandusraskustesse, Kreekas puhkamas. Kas midagi on muutunud, kas turistidesse suhtutakse ikka vanamoodi?

Ma küll ei soovita hooajaväliselt, sest ilm võib siis ka külm ja vihmane olla. Vihjeks üks reisikiri: http://jfkdsj.blogspot.com/

http://cc-ok.blogspot.com/2010/09/reis-assooridele-esimene-paev.html Horizon vist teeb ka sel aastal Assooridele Eestist paar otsereisi ja Germalo müüb ka nende lennukisse kohti.

Pole kunagi käinudki aga mures olen ikka, sest kahest lähisoojamaast, kus ühe nädalaga puhkuse kätte saab - Egiptusest ja Kanaaridest - on nüüd üks ära langenud ja Kanaaride reisid olid niigi pidevalt täis, kuna neid tehakse ainult Tenerifele, mis siis nüüd veel saab. See võimaldab Kanaaridele Eestist otse reise korraldavatel firmadel veelgi hinda tõsta, sest konkurentsi nagu polegi.

Küsin, kuidas 2011 talvel Air Europa lennud Tenerifele on, kas pikem inimene peab jälle valmistuma seitsmetunniseks piinaks st ruumiga kitsas? Ja toitlustamise muljeid paluks ka.

Pakun, et hinnatõus tuleneb konkurentsi puudumisest, reisid Kanaaridele algusega Tln on täis müüdud ja see võimaldabki hinda tõsta.

Kuidas on hooajal 2010-2011 Tallinn-Tenerife-Tallinn lennud korraldatud? Ootan muljeid neilt, kes juba Novatoursiga või Horizoniga sel aastal Tenerifel ära käinud. Kas lennukis on ikka vähe ruumi, kuidas on toitlustamine ja lennugraafikust kinni pidamine? Tagasisõit hakkab vist väga varahommikul, kuidas see on korraldatud? Kas lennukis on kõik kohad välja müüdud? Üldse - jagage muljeid selletalvisest Tenerifest, kuidas ilm võrreldes tavalisega jne jne.

Bulgaria Airiga. Sinnaminnes oli lennukil tehniline rike, see asendati omakorda mingi Slovakkia lennukiga, mis lendas kahe vahemaandumisega Ponta Delgadasse üle 12 tunni. Kogu selle aja jooksul pakuti vaid kohvi ja vett, süüa ei midagi, ka vahepeatustes ei olnud söömiseks aega. St et võtke alati oma võileivad kaasa! Tagas tulles lennuk samuti hilines, kuid see oli talutav aeg. Ühesõnaga tundun, et Eestist otse ja omadega igal juhul tuleb mingite jamadega arvestada.

Rahvusraamatukogus on 8 k kartograafia sektsioon ja sealt saad kindlasti. Teine asi, et Läti atlaseid annab välja Jana Seta nimeline kirjastus ja neid on ka kõikides meie poodides müüa, nad pole kallid.

Kuidas on praegusel hetkel kogemused BA-ga liinil Tallinn-Faro-Assoorid? Käivad korralikult? Kuidas on pardal pakutav toit, seda pidi saama ainult lennukist osta. Kas tuleks omad võileivad kaasa võtta?

Parmu kolmnurk, Saatse saabas, Lüübnitsa, Laatre kant jne. Väga mahajäetud kohad, metsikud.