Suitsetamiskeeld Türgis

Teadaolevalt on alates 19.05.2008 Türgi seadustega keelatud Türgis avalikes kohtades ja suletud ruumides suitsetamine. Info põhineb Novatoursi kodulehel olevale artikklile -> http://www.novatours.ee/tp_uus.php?id=1211295576 Ootaks igasugu vastukaja sel teemal. Eriti oleks oodatud vastukaja nendelt, kes on sel aastal reisinud Türgis ja kokku puutunud otseselt selle seaduse järgimisega. Trahvid pole ju mitte väikesed... Kuidas on nüüdsest selle seaduse järgimine erinevate hotelli- ja rannaaladel? Eelmisel aastal ise Alanya's käies ei olnud mingit probleemi. Tuhatoosid olid olemas rannas rannatoolide kõrval olevate lauakeste peal kui ka hotelli basseinide ääres olevate lauakeste peal. Polnud keelatud ka suitsetamine hotellitoas või rõdul, rääkimata kimutamisest tänaval. Nendel kes kavatsevad siin sõna võtta teemal suitsetamise kahjulikkusest, paluks seda mitte teha. Selleks on olemas teised portaalid, foorumid, heategevustelefonid, tugikeskused jne.

Mai viimaste päevadega ja juuni alguses sai ise käidud. Siis oli kõik nii nagu kirjeldasid. Rannas tuhatoosid, poodi kutsuti sisse koos suitsuga. Keelust küll polnud jälgi. . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

0
0

Jah, Türgis alates 19.05 siseruumides suitsetamise keeld. Randades ja välistes baarides kõik lubatud...

0
0

Aga kuidas on lood hotellidega ja nende territooriumitega? Oskad ehk öelda? Mida nende siseruumide all mõeldakse? Kas hotelli fuajeed, tube või mida?

0
0

Tore,kui juht bussis enam ei suitseta.. Käisin mais jälle seal.Hotell ise otsustab,kas võib toas suitsetada või mitte,see kodulehel kirjas.Mina hotellitoas võisin,fuajees mitte.Orienteeru selle järgi,kas näed tuhatoosi. Väljas võib ju meil ka suitsetada.Siseruumideks nimetatakse neid,millel on seinad.Kõik ülejäänud on lubatud tossamiskohad.Türgis suvel ju enamus kohti väljas,seega probleem olematu.Oma äriruumides (neil kõik erakätes)lubavad nad muidugi kõike,et sa ainult ostaks. Selles lennujaamas polnud suitsukohta,Antalyas peaks klaaskast olema. Head suitsetamist..

0
0

lennujaamas küll suitsetamisekohta polnd, hotellis võis suitsetada rõdul, ja ka rannas olid tuhatoosid

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased