Sultana Beach Resort **

Tere! Sooviks infot hotelli Sultana Beach Resort kohta Hurgadas. Hind tundub olevat soodne. Kui keegi on käinud või omab infot siis loeks-kuulaks heameelega! Tänud ette!

Seda pole Eestist varem müüdud, seetõttu vaevalt et kedagi siit käinutest leiate. Hotell on tavaline 3*, hinna/kvaliteedisuhe on paigas, asub tema vanalinna taga, s.t. turistikeskusesse veidi sõitu. No nii 3-5 krooni meie rahas ots, seda siis marsaga.

Vene reisifoorumeid! Seal on see hotell maatasa tehtud: väga üksikus kõrvalises kohas, kuhu õhtuti isegi taksod ei taha sõita; ülikehv söök, pea olematu rand ja öine pimedus. Lisaks "koduloomad" ja varastav personal. Mina ei valiks.

Kuid seal on ka teisi arvamusi. Tegelikult peaks olema siis ju hea kui venelased maha teevad. Mitte, et mul venelaste vastu midagi oleks kuid seal on nad suht ülbed ja kõike nõudvad. Olen oma silmaga ikka korduvalt pealt näinud kus mõnitavad personali täiesti ilma asjata.

Nõus Reinuga, et maailma valitsejate venelaste hinnanguid ei maksa arvestada, aga Sultana Beach on niru koht isegi vaoshoitud eestlase jaoks.

Siin on kaks Sultan Beachi, mitme tarni oma te ostsite?

Räägin Sultana Beach Resortist 3*. Teine on Sultan Beach 4*.

Tunnen samuti huvi just selle Sultana kohta, mida TopTours müüb.

Kas tõesti nii jube?

alati võib minna teise hotelli, kohti ikka on. 20 usd-iga saab täiesti vastuvõetava hotelli

See hotell on just see, millest käib jutt ja kus mina oma kahe sõbrannaga paar päeva tagasi tulin. Meile ühe sõbrannaga oli see esimene soojamaa reis. Hotell ise oli kindlasti kunagi hästi ehitatud, aga praegu puudus seal tõesti nö. hea peremees, kes hoiaks silma peal kõigel- toit, puhtus, personal, teised jooksvad küsimused ja probleemid. Kuna meie ei tahtnud ennast sellega stressata, vihastada ning viriseda, kuna meie prioriteetideks oli siiski päike, meri ja puhkus. Süüa saime ka igal pool mujal ning transpordiga polnud ka probleeme! Meie poolt jäid esialgu ka kirjalikud avaldused ja kahjunõuded TopToursile esitamata. Seda tegid meie teised hotelli-kaaslased- ja põhjusega. Kindlasti on teisi ja paremaid hotelle kui see! Kuid see, kes sinna ikkagi satub- siis palun püüdke nendest inimestest ka aru saada, kes seal töötavad- personal oli väga tore ja südamlik! Palju jõudu ja jaksu neile! Kui võimalik, vahetage hotelli, sest nii kiiresti seal asjad nagunii ei liigu- nende aja-arvamine käib poole aeglasemalt! ;)

Curly, kas asjad on ikka väga hullud? See tähendab, et vene saitidel kirjutatu on tõsi nagu. Kas ümberringi on tühermaa ja ligidal sõjaväe osa? Sedasi on kirjutatud venelaste poolt. Kui kaugel on keskusest? Milline oli rand ja kui suur oli hotelli territoorium? Koralle vist oodata ei maksa rannast:-(. Kas meie idanaaber oli seal valdav või mitte? Hind on ikka hea, ma olen kahevahel. Olen ise ka pigem sooja, päikese ja mere pärast minemas kuid kui ikka hull lugu siis tuleb mõtleda sügavalt. Ei ole väga nõudlik, kuigi olen olnud egiptis nii 5 kui 4 * hotellis ei vaja ma mingeid erilisi luksusi. Tänud lisainfo eest!

Keskusest kaugel põhja poole elgouna suunas, tühermaa. Sõjaväeosa pole karta vaja, pigem vastupidi. Aga kui ainult meres ja rannas vedeleda, siis vahet pole. Liiv ja vesi peaaegu sama. Arvan, et sama raha eest saaks näiteks Moon Valley, mis suisa pärl Sultana kõrval või ka odavamat Tritonit. Minu jaoks oleks suur miinus kaugus linnast. Ei kujuta, et sellises hotellis veedaks kõik õhtud. Kallis algataja, see on ikka üsna kole koht.

Kas keegi oskaks veel lisada midagi? Mul oli ka mõte minna Sultanasse kuid siin kirjutanud on vist vastupidisel seisukohal.

ära mine, no ei soovi eestlasele halba ja egiptuse-fännina kardan, et sa ei saa eriti meeldivaid muljeid.

Hirmutate siin oma juttudega Sultanast päris ära! Lähen esimest korda Egiptimaale, juhtumisi just Sultanasse 3* ja lootused üsna suured, eriti tahaks sooja nautida aga eks hotellgi võiks mugav olla. Ega´s putukaid ometi toas pole, mõne silmatäie tahaks magada ka. Ma pole just mingi viriseja tüüp, eks neid hotelle ole ka mujal nähtud, eks leiaks ka Euroopas mille kallal nokkida. Aafrikas peab vist kõigeks valmis olema!

Eile saabuasin Sultana st. Süüa anti hullemini kui vene sõjaväes. Must ja räpane. Ei soovitaks ka vaenlasele. Seal põhiliselt Venelased, Tsehid , Slovakid, Lätlased. Iiilgelt räämas koht. Pange see mõni tuhat juurde ja puhake stressivabalt kus te ei pea muretsema probleemide üle, kas hommikuks ikka jagub wc paberit...jne. Ma omal ajal veetsin aega 2 aastat Usbekistanis nõukogude armees. Väga tuttav tunne tuli seal hotellis aega veetes. Tegelikult me ainult ööbisime hotellis. Päevad olid täis tegevust. Safari, snorgeldamine, sukeldumine, Cairo. Samas tahaks siiski saada hotellis mingil tasemel hommikusööki millele peale vaadates ei peaks mõtlema, et kas lööb põhja alat või kaane pealt. Top Tours peaks selle hotelli oma nimekirjast eemaldama. See teeb lihtsalt margi täis. Aga punane meri on mõnus :)

Kui sul on vaja põhimõtteliselt vaid katust pea kohale, siis see koht sobib. Kui tahad kogu puhkuse vaid "pikutada" siis ei soovita. Hotelli lähedal meres on väga ilusaid koralle ja kalu(vaja veidi vesijalgrattaga sõita kaugemale).Rand on väike ja kaua peab vette minema, enne, kui sügavaks läheb. Merel on praegu palju lohe- ja muid laudureid. Hommikusöök on nagu ta on-söödud saab, ega seda kaua pea taluma. Restoranis on täiesti tellitavad söögid(pitsad, praed~20 kohalikku raha). Hotellipersonal on väga vastutulelik, kuid pead arvestama, et igal pool egiptuses liiigub aeg palju aeglasemalt:) Toad olid ok, veidi tihemini oleks võinud ju põrandat pesta, kuid ega sa ju tuppa passima ei lähe. Veesurvega oli kohati probleeme. Linnast on ta tõesti eemal, dahari kõnnib veel ära, kuid sakalasse peab võtma tasko või marsruudi. Kuna hotell asub suure tee ääres, siis liiklusvahendeid liigub, ära lase vaid liialt suurt hinda nõuda. Kui nõuab liialt palju, siis oota järgmist:) Minul jäi positiivne mälestus, kuid kõik sõltub sellest, millega varem kokku oled puutunud ning kui nõudlik oled. Ta kuulub kolmetärniliste nõrgemasse poolde, kuid päris kahetärniline ikka ei ole. Selline külalistemaja.

Meie olime ka seal hotellis vaid 3 päeva 7-st. See on kohutav koht, tõepoolest absoluutselt hirmus. Lisaks eelpool nimetatud asjadele olid seal prussakad, kes jooksid ka hommikusöögilaudadel. Vaatamata toas tehtud tõrjetele (3 korda) ei saanud me neist lahti. Tapsime neid ise, korduvatele nõudmistele tuba koristama tulla, ei pööranud nad tähelepanu. Kui lõpuks tulid, siis pärast neid olid ikka prussakate laibad alles. Tualetist-dushiruumist ei hakka üldse rääkima ja personal... Kui keegi rääkis eelpool, kui toredad nad on, siis tasub neid jälgida peale suhtlemise lõpetamist, see ei ole normaalne. Hakkasime ise hotelle läbi käima ja leidsime endale seltskonnaga uue hotelli. Olen Egiptuses käinud korduvalt ja see on uskumatu, et sellist hotelli veel eestlastele pakutakse. Nad lubasid peale esimest reisi (millega meie sinna sattusime) selle hotelli listist maha võtta - nagu näha ei ole nad seda teinud.

Tundub, et hullemat hotelli ei olegi Egiptuses võimalik leida.

Juhuuu, läks läbi hotelli vahetus kuid see võttis aega ikka parajalt. Seega on minu reisiplaanidest see Sultana kadunud. Ma kardan, et sellest oleks jama tulnud kui oleks see Sultana jäänud. Ma ei ole niipalju negatiivset üldse lugenud ühegi hotelli kohta tripist. Ka vene saitidel on ainult kurtmist ja negatiivset. Vahetus on Safiri vastu mis on tripis saanud enamuses siiski kiitvaid hinnanguid. Olen pea kindel, et puhkus sai päästetud - 10 päevast reisi ei taha mingis peldikus veeta, isegi seda vähest aega mis ekskursioonidest jms. üle jääb.

Mina käisin seal ja jäin väga rahule. Oli nimelt loteri majutus, mida siis veel tahta loterii eest?. Väga ilus roheline alllee, rand ja kõik muu. Mulle meeldis just see et linnast eemal, ei ole kära ega autode piibutamisi. Kes tahab rahu ja vaikust siis soovitan. prussakaid nägin 2 tk. Söök oli ka enam vähem, nälga ei jäänud. Käisin esimest korda Egiptuses ja lähen sinna tagasi, just sinna hotelli. Väga mõnus oli. Mulle meeldis. 27,11-06,12,2007- Tervitan kõiki kes meiega olid seal. Kersti nr.128