Supersaver.fi

Tere!

On kellelgi kogemusi sellelt lehelt piletitie ostmisega? Kui kaua peaks võtma aega e-piletite Sabresse tekkimine? Ostsime piletid u 3-4 päeva tagasi ja lend on 5 päeva pärast, emailile tuli ka kinnitus varaustunnusega, aga praegu annab Sabre vaid teksti "The information entered does not match a valid reservation."

Supersaverisse saan helistada alles homme, nii et ehk oskab keegi oma kogemusi jagada.

ma ostsin eile öhtul piletid..arvan muretsemisex pole pöhjust aga peax saama ka lennujaamast juba täna kontrollida,,ehk ei ole jöudnud su makse kohale vmj

Kas keegi on viimasel ajal nende kaudu pileteid bookinud ? Üritasin eile seda teha, aga süsteem krediitkaardimakset ei aktsepteerinud. Saatsin maili ja täna vastati, et süsteem ei taha turvaseadistustele vastavalt tunnistada välismaiseid krediitkaarte. Samas tundub see natuke müstiline, Supersaver tegutseb ju mitmes riigis üle Euroopa. On kellelgi kogemusi jagada ?

Pidasin nendega nüüd hoogsat kirjavahetust ja ikka päris müstiline lugu on. Ütlevad, et ei saa maksta ei välismaise krediitkaardiga ega ka EU-ülekandega. Saab maksta vaid Soome krediitkaardiga või 3 Soome internetipangas - Nordea, Sampo ja Osuuspankki. Nordea Eesti ja Sampo Eesti ei tule arvesse. Mis asi see internetiajastu siis õige on :)
Kas näiteks supersaver.no või supersaver.es aktsepteerivad vaid Norra ja Hispaania krediitkaarte või makseid paaris kohalikus netipangas ?

Guinar - mismoodi sul maksmine õnnestus või polnud siis veel sääraseid piiranguid ?

Leidsin omale hea hinnaga piletid Supersaver.fi aadressilt. Mu sõbrad käisid mingi paar aastat selle kaudu üliodavalt reisil ja neil maksmisega mingit muret polnud.

Nüüd loen siin 2009 aasta postitusest, et polegi võimalik enam sealt osta!? Kas seis on ikka sama!?!

Eestis välja antud VISA krediitkaart või Sampo pangamakse neile ikka ei sobi?