Suusareis Slovakkiasse 2017

Tere

Sooviks orgunnida suusa- ja lauareisi Slovakkiasse, ilmselt sihtkohaks siis Jasna. Võib ka mujale kui on mõni hea põhjus. Ajaks jaanuar või veebruar 2017. Ööbimine võiks ideaalis olla kuskil mägimajakeses radade lähedal, kust saaks hommikul otse laua alla panna ja sõitma minna.
Soovitage palun variante, millega ise olete kokku puutunud või keegi tuttavatest on. Mõtlen siis peatumiskoha suhtes.
Lisaks ka kõik ülejäänud teemakohased märkused ja soovitused on oodatud.

Tänud..

Proovige parem rahulikult võtta, pool päeva mäes on täiesti piisav. Saate hommikul kohvitada, ei pea varajastes piletijärjekordades nina nokkima ning boonuseks odavamad poole päeva piletid. Nelja tunniga jõuab ennast täiesti sodiks sõita. Majutus mõistlikum -minu vaatevinklist- võtta termaalbasseinide vahetusse lähedusse, saate õhtuti mõnusalt oma haigeid konte soojas vees leotada. Kuigi Jasna on sealne suurim keskus millele tasub paar kolm päeva pühendada muutub ta ikkagi pikapeale üksluiseks. Lahedaid suusakeskuseid päevaseks ürituseks leidub seal küllaga. Elamist proovige näiteks Bešenova's kunagi sai seal suusareiside ajal pidevalt peatutud. Ärge Bookingust kodumajutust broneerige seal on hinnad võllis.

Suvel Slovakkia reisil Jasna piirkonnas sai ööbitud: http://www.druzbahotel.sk/en

Kui mitte bookingust bronnida, siis millised on kohad kust võiks majutust otsida?

Näiteks hinnad Bešenovas: http://www.travelguide.sk/eng/besenova/accommodation/?listPage=1
Meie ööbisime kunagi siin: http://www.besenovabest.sk/en/ oma kööginurgaga hubane korter. Tegelikult seal piirkonnas pakub iga teine vennas majutust ning enamusel pole kodulehtegi, muretsemiseks pole mingit põhjust kui just kohalike koolivaheajale/pühadele ei satu.

Nii minek 23 jaanuar ning majutus 10 km. Jansnast eemal mägimajakeses. Soovitage mida veel peale lauatamise teha ja mida näha.

Hei, Soovitaksin minna kindlasti Tatralandia veeparki ja sealsetesse termaalvee vannidesse. Peale mitut pikka päeva suusatamas oli see päris hea :)

Küsiks veel, et kuidas sa sinna plaanid minna ja kus ööbida? Eelmine aasta sai käidud autoga ja ööbitud Lipt mikulase-s majakeses mis oli seitsme peale väga odav. Lisaks oli sõit mäele u 2 km.

Planeerin ka ise see aasta minna, kuid kahjuks ei saa eelmise aasta grupiga see aasta minna.

Liigume sinna 9 kohalise bussiga ja ilmselt 6-7kesi. Ööbimine on Chalupa Talia majakeses, mis tundub ka hea ja odav variant olevat.