Ummi18

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

3 meeldimist
1 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mina soovitan valida lennujaama parkla P3, kus on lennujaama sissepääsuni ~350 m (parkla sissesõidust), tasu 3,50 euro päev. P2 parkla ei ole lähemal
Rohkem info: http://www.riga-airport.com/en/main/passengers/services/parking-lots

Eelmise aasta kogemus näitab, et ID kaardiga saab lihtsalt Gibraltarile. Kontrollis olid lõbusad sellid, kes teadsid Estoniat:)

Tänud Raivo. Me otsime juba lennukipiletid ära ja septembris lendame sõbrale külla, kes Belgias elab. Praegu on kavas Luksemburgi avastama minna. Kindlasti pean seda võimalust meeles ja võtan ühendust.

Tere Raivo,
Sa oled siin Luksemburgi kohta üht-teist kirjutanud. Me planeerime reisi küll aasta teiseks pooleks aga varakult võib info ära küsida.
Millist ringi sa soovitad Luksemburgis teha. Meie tuleme oma autoga Belgia poolt (E411) E25 kaudu. Planeerime 4-5h (või isegi 6h) Luksemburgi külastamiseks.
Ette tänades

Suvel Slovakkia reisil Jasna piirkonnas sai ööbitud: http://www.druzbahotel.sk/en

Kahju, et seda pakkumist enne ei näinud. Oleks nädal veel oleks tööasjad ümber organiseerunud ja kaasa tulnud. Offroad huvilisena, sattun ka foorum.4x4.ee lehele aga see enne silma ei hakanud:(

Finnairiga Tallinnast kell 17.25 Helsingisse sealt 20.20 Malaga ja 23.55 kohaliku ajajärgi oled kohal. Sealt kahe tunniga Tarifale. Suvine Tarifa linn küll ei meeldinud tumedanahalisi rahvast sagimas ja pead olema ettevaatlikum.

Millist 4G internet kaardi praegu Hispaanias osta võimalik ja enda ruuterisse panna, et sellega seal internet minna?