Suvel väismaale õppima

Tere! Soovin minna San Diegosse õppima suveks Inglise keelt. Programmi vanus on 14-17. Ise olen 15 Olen palju lugenud sponsorite kohta, paljud saavad , paljud mitte. Kas kellegil on lähedased sponsorid, kes võivad aidata. Ise oled sponsoreerimisega seotud, tead kellelt nõu saada, tead firmasi või oskad muud huvitavat infot jagada siis oleks tore! Kuna enamasti : Tasuta lõunasi pole olemas, Käsi peseb kätt . tahavad sponsorid ka vastutasu. On kelllegil head ideed ?

Oskab keegi midagi soovitada?

Kõigepealt mõtle välja miks keegi just sind sponsoreerima peab. Sinusugustest tahtjatest puudust ei ole. Pane motivatsioonikiri ka paberile. Seejärel võta telefoniraamat kätte ja hakka firmasid läbi helistama, meile saatma. Soovitatavalt suhtle juhiga. Peale enda paarisada müügikõnet leiadki endale sponsori. Võibolla ka tulevase töökoha. Arvesta sellega et sponsori leidmise nimel tuleb ränka tööd teha. Ilusate silmade eet ei käi keegi raha välja. Kui just....

Üldiselt on suhteliselt lootusetu lootus. Johhaidii soovitus läbi helistada ja soovitavalt firmajuhiga suhelda, on samuti naiivne. Harva, kui mõne firmajuhi tabad ja veel sellises meeleolus, kus ta oleks nõus sponsoreerima. Firmajuhti üritab kõikvõimalike võtetega tabada päevas umbes 7 müügiinimest. Aga palju see San Diegos õppimine maksab ja miks just seal? Inglismaal keeleõpe maksab umbes 1700 eurot.

Kui tahad sponsorit siis pead selle nimel vaeva nägema. Kui kohe alguses käega lüüa, nagu eeeee soovitas jäädki koju kopitama. Kui soov minna on tugev siis proovi kindlasti ning ära lase negativistidel oma elu korraldada. Jõudu!