Viimased kommentaarid

Lõuna-Ameerika ongi suur, ei peagi paralleeluniversum olema. Aga konkreetselt rääkisin ma Brasiiliast Pantanalist (Cuaiaba, Campo Grande). Paariks päevaks tõmbab temperatuuri alla, et jätkata siis.

Ma Kolumbias ei ole olnud, aga Argentiina, Brasiilia siselennud  on kallid.

Nüüd kus ütlesid, siis Kolumbia      tundub olevat tore koht.

Absoluutselt Lõuna-Ameerika 5 liikmelisele perele tuleb odavam, kui pakettreis Bulgaariasse!

Olles ise praegu siin Lõuna-Ameerikas, siis on segadust tohutu hulk, kõik käivad maskidega, poed on endiselt pisut lahti ja rahvast väga vähe liikvel. Samas on hinnad ikka väga kallid, välismaalasele on lennukipiletid ca 200-250 eurot nägu. Kuna aga vahemaad on suured, siis ei tahaks 45 kraadise palavusega 16 tundi bussis lagunenud teedel kõhivate inimestega koos veeta(siin just hakkab selline 45-49 kraadine kuumaperiood lõppema. Jääb 41-42 kraadi päeval). Seega lendad, kui vähegi sobival ajal soovid, kalli hinnaga.

Lõuna-Ameerikas on siselennud alati olnud väga kallid.

Seega  teemaalgatajale soovitus leida riike Euroopast. Näiteks Portugal on fantastiline riik, Hispaania, Kreeka, Itaalia. Teha on lõputult.

Mis takistab ennast ühe süstiga vaksineerimisest? Lahendab kõik probleemid, lisaks ka ühiskond võidab.

Ma võiks enda juurde maale ka võtta karantiini +35 naisterahva :)

Mets ja puutumatu loodus, tiik ja saun Kesk-Eestis. Kirjuta mulle sõnumisse

Lugesin DrRocki kommentaarid läbi. Kas sa käidki inimesi Trip.ee-s solvamas? Pisut  oskust ennast delikaatselt väljendada ning mitte  igat enda mõtet siia ülesse tähendada, teeks foorumit sõbralikumaks. Õigekiri on tore, aga elementaarne eneseväljendamisoskus ilma kaasfoorumlasi solvamata, peaks samuti olema nõutud!

Loomulikult on tore, kui kirjutatakse viisakas vormis ning enam-vähem reeglite kohaselt.  Aga Trip.ee reisifoorum ja mitte õigekirjale suunatud foorum ning kogemata või ande vähesusest tulenevad kirjavead peaks olema tolereeritud.

Seega on oluline sisu ja mõte mida edastatakse ning tahe enda kogemust ja emotsiooni jagada.

Sokke ja sandaale kandvaid lõkke ääres õlut rüüpavad vanu reisiselle on küll hea kuulata, aga tulevik on noorte käes. Äkki ongi tuleviku suhtes parem, kui nad ajavad oma rida omast vaatenurgast ja julgevad kirjutada nagu õigeks peavad, mitte ei kirjuta ainult kolme lauset hirmuga, et neljandas võib juba olla kirjaviga!

Aga ära vaheta nime. Nagunii on see aegunud komme ning naisi diskrmineeriv :)

Kassiga Iirimaale teema on siin http://trip.ee/…rimaale.html, ei usu et nad väga erineksid.

Ma võiksin sulle 300 eurot tükist müüa. Väljalend 8.märtsi hommikul kell 6.50 või 10.20. Vali ise.

Aga sa otsi öises linnas ülesse kõige räpasem baar ja sealt kõige hirmsama väljanägemisega mees ning ütle tema ema kohta midagi :) Kohe on igavus kadunud :)

Üldiselt on suhteliselt lootusetu lootus. Johhaidii soovitus läbi helistada ja soovitavalt firmajuhiga suhelda, on samuti naiivne. Harva, kui mõne firmajuhi tabad ja veel sellises meeleolus, kus ta oleks nõus sponsoreerima. Firmajuhti üritab kõikvõimalike võtetega tabada päevas umbes 7 müügiinimest. Aga palju see San Diegos õppimine maksab ja miks just seal? Inglismaal keeleõpe maksab umbes 1700 eurot.

Mina pean oma lahkeid heatahtlike silmi varjama mustade päikeseprillide taha. Olen korjanud ülesse hääletajaid ja pakkunud neile öömaja, nagu ka viinud memmekese raskete toidukottidega kuhugi sohu (hiljem vaatasin kaarti, et kas seal soos üldse mingi maja võiks olla- oli :D ) Nii naljakas kui see ka pole, siis jõukamad inimesed on lahkemad ja vastutulelikumad (jättes kõrvale need, kes on ennast laenanud ja liisinud väliselt jõukaks).

Kui lastega lähed, siis soovitan kindlasti kõigil kiivreid kanda linnas jalutades

Ära põe, täitsa normaalsed pildid. Ega siis kõikide meele järele ei saagi olla :)