Tagasi läbi Taani-Rootsi Tallinnasse

Hei Kuna värsket postitust ei leia sellisel teemal siis minult selline keeruline küsimus. Plaan minna eurotripile ja mõtted ragisevad teemal kuidas tulla tagasi Tallinna. Kuna läbi Poola eriti tagasi ei viitsi vurada siis mis maksavad teised võimalused..

  1. Saksamaa - Tallinn laevapiletid
  2. Saksa-Taani-Rootsi-Tallinn sõit a)Taani silla maksud b)Stocholm - Tallinn Laevapiletid c)Stocholm - Paldiski Levapiletid Kas peaks ka arvestama Taanis/Rootsis ööbimisega(kui jahh siis mis see umbes maksab)

Sõidame siis sõiduautoga milles 4-6 reisijat

Hea inimene, mis sa neist mõtetest niisama ragistad -- nii keerulistele küsimustele juba vastust nii lihtsalt välja ei mõtle.. Annan vihje -- ava oma brauseris google.ee leht ja sisesta sinna otsingusõnaod ning vastused käes nagu naksti. Alljärgnevalt tegin natuke sinu eest tööd ära -- võttis aega umbes minuti...

  1. Saksamaalt otse Tallinna laeva ei tule. Helsinkisse, Ventspilsi ja Klaipedasse tuleb aga küll

A) http://uk.oresundsbron.com/page/948 B) http://www.tallink.ee C) http://www.dfdsseaways.ee/soidugraafikud-hinnad/paldiski%E2%80%93kapellskar/

Lisaks võta lahti veel üks brauseri aken ja ava seal maps.google.ee aadress. Otsetee Saksamaalt Taani võib samuti sisaldada praamisõitu -- oleneb, kustkaudu sõidad. Samuti saab Öresundi silla ületamise asemel Taanist Rootsi ka praamiga ning laev sõidab ka Saksamaa ja Rootsi vahel. Taanis ööbida on kindlasti võimalik, see maksab umbes nii palju kui maksab -- kämpingus vähem, hotellis rohkem jne. Bensuka parklas oma autos tukkumine on puhta tasuta ;-)