Tagasilennupiletita Uus-Meremaale

Riiki sisenemise tingimustes on kirjas, et tuleb omada äralennupiletit või finantse selle soetamiseks. Kuna ei tea veel, kuhu peale Uus-Meremaad lähen, siis ei tahaks praegu piletit ära ostma hakata. Küsimus olekski, et kas on ikkagi ka ilma tagasilennupiletita riiki lastud kedagi?

Kõige lihtsam variant selle vastu oleks konto väljavõte trükkida. Tõenäoliselt saad lennujaamas lihtsalt läbi, ei paluta midagi ette näidata. Kui kontol ongi veidi raha kui nõutud 4200$, siis saab alati mõnes pilditöötlus programmis mõne numbri ümber joonistada. Lihtsalt ütlen, sest keegi ei hakka kontrollima seda, aga samas võib see väljavõte säästa nt tunni lennujaamas seletamist ja bürokraatiat :)

Turistikaga jah nõutakse äraennupiletit. Ilma nagu minu teada ei saa sest juba sinna sõites lennukile chek-ini tehes küsitakse tagasisõidu piletit ja muidu lennukile ei lasta. Kuskil foorumis oli üks agar poiss kes ütles et proovigu nad temaga vaielda lennujaamas aga veensin teda vähemalt niipalju et ta helistas lennufirmasse ja uuris järgi ja pärast pidi tõdema jah, et lihtsalt peab olema see pilet.
Endal oli broneeritud lend austraaliasse, kohapeal aga taotlesin WH viisa ja jäin sinna rohkem kui aastaks. Lennupiletil aga muutsin paar korda kuupäevi ja kasutasin seda hiljem.
Aga olen reisinud ka nii, et nendesse riikidesse minnes, kuhu on äralennupiletit küsitud, olengi kõige odavama pileti ostnud suvalisse sihtpunkti ja siis lasknud selle raisku minna.

Me sisenesime Uus-meremaale 1. oktoobril 2012 ning meil ei olnud kumbagi, ei tagasilennupiletit ega pangakontol nii palju raha, kui oleks pidanud. Ainult mida küsiti oli see, et miks me sinna läksime, kaua plaanime olla ja kus veedame esimese öö. Niiet ära muretse! Kui võimalik, siis mine kindlasti. Fantastiline maa!!!

maryanne, kas läksite WH viisaga?
Turistikaga minnes KINDLASTI küsitakse tagasilennu piletit! Ilma selleta ei luba lennufirma juba NZ lennule ka minna, sest muidu saavad nemad sinu pärast trahvi.