Tagasipöördumis tunnistus.

Sain tagasipöördumis tunnistuse aga check in wizzairil küsib ainult passi ja id kaardi numbreid,mul passikoopia olemas,panin passi numbrid,küsimus kas tegin õigesti ja kes on lennanud tagasipöördumis tunnistusega oskab öelda mis ta sinna pani ja kas oli probleeme.

Oleks pidanud enne Wizzairist üle küsima. Erinevates riikides on erinevad väljasõidutingimused. Mõnes tuleb ka taotleda eraldi väljasõiduluba. Mõnest saab minema dokumendikoopiaga. Mõni lennufirma ei luba üldse sellise dokumendiga online registreerimist lennule ja tahab seda lauas näha. Probleeme võib tulla lennujaamas ka sellest kui pilet pole ostetud otse Eesti, kõik lennud peavad olema ühel piletil. Aga info Wizzairi lehelt;

You need to present the same travel document you checked in with online at the airport too. If you provided your national ID number during check-in, you cannot travel with your passport and vice versa.

Seega peab kasutama sama dokumenti.

If you are travelling within the Schengen area, you don’t need to fill in your travel document details. Simply complete the online check-in procedure. You will need to travel with your national ID or your passport, but providing travel document details is not required.

Kui reis on Schengeni sisene, ei oleks pidanud dokumendivälju üldse täitma.

1
0

Sain ilusti üle,tüdruk vaatas natuke seda tagasipöördumis tunnistust ja kõik,head reisi,kodu aaloe.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased