Tahiiti reis-lennuk,ööbimine

Kuidas saada kõige paremini planeerida kahenädalane reisigraafik Tahiiti saartele: lennufirmad, ööbimine, reisimine saarte vahel( kas laevadega on võimalik ja kui palju võtab aega ühele saarel sõit ja tagasi?)Kas saarte vahel on ka lennuliiklus soositud? Aeg novembrikuu. Missugused saared on soovituslikud ja kui palju saari jõuaks normaalselt-mitte eriti kiirustades vaadata ja nautida?

Võta appi: 1)internet, ntx: http://www.tahiti-tourisme.com/ http://www.airtahitinui.com/ http://www.airtahiti.aero/home.php 2)LP Tahiti & French Polynesia (ise ostsin RR-st) 3)tutki tripis tingi, ntx: http://www.trip.ee/taxonomy/term/626

Loodan, et saad esialgsed plaanid kindlasti paika ja mõningatele küsimustele ka vastused. Täit epopöad, mida Sinu küsimused kätkevad ei viitsi küll siia kirjutama hakata. Näe ise pisut vaeva või pöördu mõne reisibüroo poole, kui ei viitsi.

Kui seejärel jääb infost vajaka, siis olen nõus aitama.

0
0

Tahiti on üks saar Prantsuse Poüneesias, Tahiti saarestiku ei ole olemas. Plaan endal ka minna sinnakanti (piletid-hotellid bronnitud) ning pean tunnistama, et eesti keelset infot on netist piisavalt ning vaata ka Google Earthi. Lühidalt: lühim tee on üle Atlandi ookeani (Paris-Los Angeles-Papeete) ning lisaks kohapeal pakutakse saarte vahelise lende mõistlike hindadega. Tahitilt saab laevaga Moorea saarele ja veel mõnele väiksemale aga Bora-Borale tuleb minna juba lennukiga ca 380 km. Palju need saared üksteisest ei erine ning äärmused ongi Tahiti ja Bora-Bora iseasi, kui Robinsonina päris motu´le läheksid. November on reisimiseks OK. Tuttavad, kes käisid aasta tagasi oktoobri lõpus - novembri algul, jäid ka rahule. Päikest jagus piisavalt, vaid kahel päeval said vihma ka. Elu kohapeal eriti odav ei ole, restos hind kahele minimaalselt "tonn - poolteist - kaks".

0
0

Kas bronnisid piletid-hotellid mõne reisifirma kaudu või ise?

0
0

Nii huvipärast küsin. Palju Tahiiti reisi eelarve peaks olema ? Kõik piletid ja hotellid ja värk ?

0
0

Selline reis, nagu mul lingi http://www.trip.ee/node/42064 all olevas päevikus kirjeldatud läks maksma nii:

  1. Piletid: TLL-HEL-CDG-LAX-PPT-BOB-PPT-LAX-CDG-HEL-TLL - 27600.- per kärss = 55200.-

  2. Hotellid: Sofitel Tahiti + Sofitel Bora Bora (kõik HB) - 66800.-

  3. Värk: 46000.-

  4. Pileteid sarnase hinnaga praegu naljalt ei saa.

  5. Hotellide arvelt saab kokku hoida, kuid 3*** ja madalamate hotellide tase olevat suht saast (tuttava inimese kogemuse põhjal saadud hinnang). Kui nii kalli reisi ette võtad, siis pole mõtet öid moskiitode ja gekode seltsis veeta ning kehva toitu järada.

  6. Värk on igaühe maitse asi. Saab odavamalt - saab kallimalt. Arvestada tuleb toiduainete, jookide ja teenuste sageli hullumeelsena tunduvate hindadega.

Alternatiiv on paketireisid. Sakslased pakuvad odavalt, kuid tase on madal. Travel In-i tänavuselt reisilt ootaks vastukajasid - minu individuaalreisi hinnaklassist teema, kuid reis lühem ja sisu lahjem (minu arust).

Tagantjärele hindan - reis oli seda kulutust väärt - mälestus eluks ajaks. Võimalusel kordan.

0
0

Mis lennupiletitesse puutub, siis 25600ga saab päris lihtsalt HEL-PPT, kui tuhnida või hea reisiagendi poole pöörduda, siis umbes sama hinnaga ka Eestist.

0
0

Praegu...ehk low-seasonil küll, aga, kas alates aprillist-maist ka??? Küsitav.

0
0

on ka aprillis-mais. aga miks just siis peaks minema?

0
0

Sestpeale kuivem-päikeselisem. Suvine vihmaperiood saab läbi.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased