Tai

Tere, on plaan Veebruari lõpus või Märtsi alguses Taisse minna. Vaatasin küll siinseid Tai teemasid, kuid osadele oma küsimustest vastust välja ei lugenud.

Kuna mu eelarve väga ei priiska siis isiklikult sooviksin kuulda võimalikult odavatest variantidest, kuid oodatud on kõik vastused. Ehk saaks sellest hea koondteema.

Igatahes mina tahaksin teada:

  1. Kohti kuhu soovitate minna, ja ehk isegi mitte neid kõige popimaid variante. Võrdlus kalli ja odava vahel.
  2. Meelelahutus, mis oleksid kõige vägevamad elamused Tais. Kuna mul pole veel kindlat sihtkohta valitud oleks huvitav kuulda kõigist. Mis on teile kõige pareme elamuse andnud?
  3. Kas olete ehk ise käinud Veebruaris/Märtsis Tais? Kuidas mulje oli?
  4. Hinnad, mida tasub osta mida mitte. Kas oleks mõtekas võtta hotell milles on kõik sees, või annab parema elamuse kohalikes kohtades söömine?
  5. Viisa....jah ma lugesin neid teemasid...kuidas sellega siiski on? Kui kaua sellega max läheb ja kas on vaja pilti?
  6. Üritused/vms mida võiks külastada

Andestage mu võhiklikkus ^^

0
0
1
2

Koh Nangyang või midagi sellist on nimeks. Asub Koh tao kõrval. Algajatele korraldatakse seal snorgeldamist ja tutvumist sukeldumisega. Ilus saar on küll. Samas ei ole seal saarel midagi teha, sest seal peale paari hyti polegi midagi. Koh Taolt võid sinna sõita hommikul paadiga ja õhtul tagasi tulla. Snorgeldada, sukelduda, päevitada või ma ei tea mida turistid teevad:D Olen olnud kokku erinevate seltskondadega Samuil, Phanganil, Taol kokku vast mõni kord alla 10. Positiivsema mulje jätab ikkagi Phangan. Ma ise eelistaks siiski neid saari Phuketile. Sul oli kirjas, et tahad teada, mis on kõige meeletumad elamused Tais. Full moon partyt loetakse kah nagu juba Tai rahvuspeoks. Mina jätsin selle reivi peo muidugi vahele. Aga nii palju, et kui küsimusi peaks olema, siis küsi konkreetselt. Kuidas kust kuhu saada, kui palju mingi asi maksab. Mida teha, mida näha. Eelmine aasta olin näiteks 2kuud seal saartel. Sukeldumas. Kui mu eelmine postitus oli vist natuke negatiivne, siis see oli sellest vist, et 2 korda aastas Tais käia olla on vb liiga palju. Kui puudub võrdlusmoment ja Tai osutub esimeseks kaugemaks reisikohaks, siis ajab asja ära küll. Minule kah esimest korda 20 aastaselt tundus päris lahe. . . . Trip.ee lisas kohanimedele suured algustähed!

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased