Taist Hong Kongi või Gongzhousse...

Otsisin, aga midagi mõistlikku ei leidnud. Plaan siis Tai reisi ajal korraks põigata Hiina lõunaossa ja Hong Kongi, aga mõistliku hinnaga midagi ei leidnud, pakuks et ca 3000-4000 võiks olla normaalne lennuhind edasi-tagasi. On kellelgi kogemusi, infot?

Air Asia, Tiger Airways, Jetstar Asia, Nok Air, Bangkok Airways on mõned lennufirmad, mida kasutada saad. Uuri ja bronni, neil on pidevalt kampaaniaid, soodsam võib tulla mõni läbi Kuala Lumpuri või Singapuri kulgev variant ja loomulikult õiged kohanimed.

..AirAsia lendab Macaust Bangkoki ja u.1000krooniga üks ots peaksid pileti kätte saama kui u.1 kuu ette ära ostad.

leidsin ise ka nüüd Airasiast pileteid Bangkokist Schenzheni, aga huvitav on see, et kui valida edasi-tagasi lend, siis hind tuleb ca 2600 EEK. Kui aga ühe otsa piletid eraldi, siis hind edasi-tagasi kokku ca 1400 EEK!!!???

Juhul kui Sa hindu vaatad kas lähed vormistamisega peaaegu lõpuni välja, st.et paned sihtkohad paika, valid lennuajad, paned linnukese "Please check this box to ......." kasti vajutad Yes ja Continue ja siis viskab Sulle ette uue lehe koos lõpliku hinna ja kõikide maksudega?

jah, enne on hind ca paar korda odavam, lõpuks tuleb tekst ette, et pileti hind koos kõigi maksudega vms...See võib tuleneda lennukompanii hinnapoliitikast äkki.