Viimased kommentaarid

Oleksin tulija, aga mitte tööd otsima vaid niisama seiklema...kas plaanis enne tööotsimiat ka maailma avastada?

Nusa Duas on ilusad rannad, aga väga ülerahvastatud. Käisime just augustis ja vahelduseks oli väga lahe koht, kus saab palju veesporti harrastada. Hotelli rannas tõenäoliselt hea ja rahulik, kohapeal peesitamiseks hea koht. Vene keelt liigub selles linnas üsna palju.

Kuule germinaator, sa peaksid selle kohta päris hästi teadma, Meelis ju käis sealtkaudu ja rääkis sulle;)

Me käisime suure perega: 2 last, mina, kaasa, vanaema-vanaisa. Kokkuvõttes meeldis väga. Asjad, mis meeldisid: vapustav vaade merele, linnale ülevalt alla, asub ju mäe otsas. Lahe on jalutada randa järsust mäest alla ja mingi monstrumi kaudu ja liftiga alla sõita. Rand võiks muidugi tiba lähedamal asuda. Turg ja kaubandus asuvad kaugel linnas. Veepark on jura, külm ja enamasti ei tööta, reklaamitud raftingurada ei töötanud üldse. Aga koht iseenesest on väga fantast. Söök 5+ (arvestades et masstoodang ongi sellise 5+ kvaliteediga, mittemasstoodang on 7+ või 8+) Aga mina ei nurise, jäin väga rahule, õhtused päikeseloojangud on üks parimaid minu mitmekümne reisi jooksul

Sai seal käidud, natuke kaugel kesklinnast. Hotell ise väga lihtne, ümbrus ka lihtne, mitte midagi erilist ja sobib ainult ööbimiseks. Samas on puhas ja isegi prussakaid ei näinud. Võtsime ise selle odava hotelli kuna oligi plaanis lihtsalt mõned ööd seal peatuda, käisime mujal saarte peal ja ekskursioonidel palju ringi.

Chungking Mansion on "ülikõva" koht;) Südalinnas parim koht. Sai 2 ööd viibitud seal viimati, hind ca 300.- ilma tingimata. Tingides saab 50.- veel alla ehk. Paras eksootika oli seal toas, suur elajas-prussakas liigub ikka paar korda päevas ringi...aga kui odav õlu sees, siis teeb see ainult meelele headmeelt:)

Muuseas ise ka samal ajal 24. jaan kuni 8. veebr Eestist otse Pattayasse. Ja võtan sülearvuti ka kaasa. Internetti ikka püeaks saama kusagil hotellides lisatasu eest, aga nii lahkelt nagu siinmail pubides jm pakutakse, kindlasti ei tasu loota. Seal peaks olema avalikud interneti punktid väga bro hinna eest.

mobiili osas oskan nõua anda, kuna just hiljuti vaatasin. Olenevalt operaatorist Eestisse helistamine ca 25-35 EEK, vastuvõetud kõne veidi odavam, aga siiski kirvega kõrvad maha ehk siis ca 13-25 EEK. Mõttekas ikka Aasia riikides sõnumeid saata ( ca 5 EEK), muu variant suht kallis.

jah, enne on hind ca paar korda odavam, lõpuks tuleb tekst ette, et pileti hind koos kõigi maksudega vms...See võib tuleneda lennukompanii hinnapoliitikast äkki.

leidsin ise ka nüüd Airasiast pileteid Bangkokist Schenzheni, aga huvitav on see, et kui valida edasi-tagasi lend, siis hind tuleb ca 2600 EEK. Kui aga ühe otsa piletid eraldi, siis hind edasi-tagasi kokku ca 1400 EEK!!!???

Ei pea ette broneerima, kohti on seal kogu aeg.