Tallinki 100% sooduskupongide kohta

Palun vabandust totaka kysimuse parast, aga selline "petuskeem" tuli p2he: Teatavasti on neid kuponge kasutades vaja et 1 reisija oleks tallinki tootaja. Kas saaks teha sellist trikki et tallinki tootaja bronnib reisi stockholmi (kuhu saab 3 s6pra lisaks kaasa v6tta) aga ise ei tule kaasa? Reisiseltskonnas on kyll 1 tallinki tootaja aga reaalselt reisiks 3 inimest siis kui ise tahavad? Kuidas on selle pardakaardi saamisega, yksk6ik kes reisiseltskonnast saab ju oma pardakaardi dokumendi alusel terminalist? Kas kedagi parast enam huvitab see tallinki tootaja puudumine?

mina sellist reeglit küll ei tea. Sai käidud ilma ühegi töötajata, piletid ostetud jne.. keegi ei küsinud :)

0
0

2008.a. 100% kupongidega peab oma töötaja reaalselt reisil osalema. 50% kupongidega ei pea.

0
0

Kui ma ei eksi, siis reegel on selline, et broneerigu saab välja osta töötaja TÖÖTÕENDI alusel, andes samas ära sooduskupongid (või teeb broni onlines ja ikkagi näitab reisile minnes oma töötõendi ette, kui kupsid check-in'i viib). Iseasi, kui palju reaalselt protokolli järgitakse. Igal juhul on see riskibisnes, kuna vahele jäämisel saab töötaja ilmselt valusa laksu mingi karistuse näol - kõige tõenäolisemalt jäetakse mõnest soodustusest ilma ja mõeldakse väja veelgi rangem kord nende kupongide kasutamiseks. Praegused reeglid on nähtavasti tagajärg sellele meeletule äritsemisele, mis toimus. Üldiselt ma arvan, et on iga inimese südametunnistuse küsimus, kas ta rikub reegleid või mitte. Kui Sa näiteks arvad, et bussis ilma piletita sõita tohib, aga vahele jääda ei tohi, siis ilmselt võid seda skeemi proovida. Kui Sa aga arvad, et bussis piletita sõitmine on inetu, siis jääb Su teema mulle ausalt öeldes arusaamatuks.

0
0

safiir, sul on õigus. liiga palju jama ja jänes ma ka olla ei taha. stocholmi reisiks kasutan selle asemel kinkekaarti.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased