Tallinn-Phuket Aeroflotiga ümberistumisega Moskvas

Otsides Taisse lennupileteid, siis jäid silma Aerofloti piletid ümberistumisega Moskvas. Minnes on lendude vahe 50 minutit ja tulles 1,10h.  


On keegi viimasel ajal sarnaste lennuvahega AF-ga Phuketisse lennanud - kuidas on ajaliselt olnud ning kas on pagasiga olnud probleeme?

Teine variant on võtta lend lisaümberistumisega Bangkokis, kus lendude vahed olid ~1,5h, kuid seda varianti mugavuse mõttes väga ei eelista. 

Lendan 27.01. Riia-Moskva-Phuket.  On samuti minnes 50 min. See on ok. Tagasitulles Phuketist 17.02. on Moskva-Riia 2,5h. See on ka ok. See teie lennu 1,10h tagasitulles on väga-väga kahtlane! Tagasitulles niipalju kui mina olen Aeroflotiga lennanud, hilinevad nad alati vähemalt 1h. Aga pole hullu. Tallinna rahvas, kas saab järgmise Moskva- Tallinn lennule või paigutatakse Moskva- Riia- Tallinn. Ise lendan Riiast, sest elan Lõuna-Eestis ja mul pole vahet kas Tallinnast v.Riiast. Samuti oli Tallinna sõpradel eelmistel aastatel Moskvas 6,5h ümberistumine, kui Riiast 50min.


Ikka Päikest.

Lisatud: Pagas on küll minul Aeroflotiga olnud sihtkohas õigeaegselt.
AF-Air France
SU- Aeroflot

Lendasime 2. Detsembril sama lennuga ja meie jõudsime ilusti peale - küll viimastena ja hirmsa jooksuga aga siiski ja lennuk väljus õigeaegselt. Pagasiga polnud ka probleeme. Tagasitulekul kiirustasid lennuki stujardessid meid hirmsasti takka, et trügige ette , muidu jääte maha . Seda ka tegime ja ka lennujaamas trügisime passi ja turvakontrollis ette , kui Tallinna lennuväravasse jõudsime, oli veel 30 min boardinguni aega. 

Kokkuvõttes aega on vähe aga jõuab. Aga see toimib siis , kui midagi ei hiline.

Suur pidur on sealne turvakontroll. Meil maandus lennuk 18.45. (tiirutas 40 min Moskva ümber). Jooksime esimestena maha, vastas oli kohalik töötaja, kes karjus Tallinn jookske. Turvas oli jube järjekord(22 dets). Sealt õnnestus läbi kuidagi trügida(6a laps taheti laiaks litsuda seal). 19.25 jõudsime väravasse. Pagas tuli järgmine päev .