tegevusi Barcelonas

Tervist, sõidan 16ndal Barcelonasse ja olen natukene netis surfanud otsimaks informatsiooni seal toimuva kohta. Samuti oleksin huvitatud Teie kogemustest Barcelonas, jätaks välja kõik need kohustuslikud turisti-atraktsioonid. Äkki on mõnel Teil jagada mõnda unustamatut kogemust, mille nii pooljuhustlikult avastasite?

kui "kõik need kohustuslikud turisti-atraktsioonid" välja jätta, siis tuleks ilmselt mõni muu sihtkoht valida. ma tean küll ühte plazat, kus on hea rahulik istuda, sest seal on peamiselt kohalikud ja lahe, aga las see jääbki nii.

0
0

No kui Barcelona turistikatest kõrini, siis võiks hoopis linnast välja kuhugi Costa Brava rannikule minna. Bussiühendus on seal väga hea ja mitte üle mõistuse kallis, kui muidugi autot ei taha rentida. Tossa del Mar on mõnus linn, La Bispal on selline potimeistrite linn, kus on tänavate kaupa muuseumiväärilisi potimüüklaid, Pals 13. saj väga lahe tüüpiline Hispaania väikelinnake, kus mais eriti turiste küll polnud. Rendikaga käib neis päevaga kenasti ära, bussi kasutades saab Tossasse kõige kergemini. Santa Christina kaktusteaed Blanese lähedal jättis igatahes vapustava mulje, teisi turiste nägime lõuna paiku seal vaid paari, mõnus rahulik paik. Aga badboyrock'i stiil see võib-olla ei ole. Teinegi leid on selline rohkem naistekas, Picasso muuseumi lähedal (samal tänaval veidi mere pool ja kusagil kangi all vist oli) asub rõivaste ja jalatsite muuseum, jumala tasuta ja päris huvitav. Ja lõpuks jääb alati võimalus La Ramblalt leida uusi sõpru, nii kohalikke kui teisi turiste, kellega koos miskit lõbusat-põnevat ette võtta.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased