Teisaldatava varjualuse liitmikud vajaka

Olen end suht lolliks juba guugeldanud ja tulemusi ei mingeid. Nimelt on üks varjualine - selline riidest katus ja torudest raam. Torud käivad omavahel kokku selliste plastmassist liitmikega (ei pruugi õige mõiste olla). Osad on sellised kolmikud ja osad nelikud. Aga pika kasutamise peale on nad ära väändunud või üldse katki ja oleks uusi vaja. Äkki keegi oskab soovitada, kust neid eraldi osta saaks.

Kas Eestis ei ole mingit Bunnings`i http://www.bunnings.com.au/default.aspx?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_term=bunnings&utm_campaign=Bunnings%20-%20Brand tuupi kauplust.

Mul oli kunagi probleem ka vaikese telgiga...ja seal muudi veejuhtmete jagamise vahetukke-neid on iga nurga all/ja igas suuruses . Ei olnud paris see mis vaja...aga ajas asja ara! Ma ei tea,kui kasulik mu kirjatukk siinkohal oli...aga vahest mingigi idee, kui paremat pole.

Vaata siia: http://ehituseabc3.cma.ee/index.php?lang=est&main_id=2&cat_id=45&product_id=37116&PHPSESSID=3773464adc7d84a6173f1fc22611267d Aastaid tagasi ajasin isegi neid taga ja lõpuks leidsin vist mingist Lasnamäe Koduextra kauplusest paarikümne krooni eest. See siin on küll vana info, aga siiski: http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?f=12&t=50387&a=2

Tänud Sultanja, aga paraku lõppes ABC külastus ebaeduga. Sain küll hiilata oma teadmistega nende tootekoodidest, kuid tark süsteem näitas, et seda jubinat on müüdud kunagi ammu-ammu ainult Peterburi tee ABC-st. Internet pidavat välja andma nende kohta igasugu jama. Ja ega ei jäägi muud üle, kui Mägi Aivarit mängida ja käepäraste vahenditega mittemillestki midagi teha.

Aga üldine kokkuvõte: olge selliste varjualuste ostmisel tähelepanelik, et millest mingi osa kokku on pandud. Võib juhtuda, et Eesti kehv suusailm neile hävitavalt mõjub.

Nu vat siis, kuidas välja kukkus ja sellest on tõesti mitu aastat möödas, kui ma ise neid jubinaid taga ajasin. Ehituse ABC-sse ma tookord igatahes ei jõudnudki ja on üsna loogiline, et Peterburi mnt Koduextras need nurgad mulle ennem pihku sattusidki.

Muuseas, Mägi Aivari´t sai ka ennem nurkade soetamist mängitud, aga sellest ei olnud meil ka mingisugust "tolku", kuna elame suhteliselt tuulises kohas. Meie "ülipõhjalikult plaasterdatud" plastnurgad pidasid seekord ilusti vastu, aga esimese suurema tuulega oli varikatus lennanud öösel päris mitmed-mitmed meetrid ning meie sõiduriist oli hommikuks praktiliselt nagu garaažis :)