Telk Husky-Bizon-4

Tere! Kas keegi on kasutanud telki Husky-Bizon-4. http://www.matkakaup.eu/products.php?product=Husky-Bizon-4 Hetkel tundub kõik ilus ja tore kuni ise veel ostnud ja kasutanud pole, vaid lihtsalt andmeid uurinud(millest paljud midagi ei ütle) ja pilti vaadanud. No ja värv on ka kena. Vaja oleks 4-le inimesele näit.mere ääres ööbimseks ja võibolla kunagi ka kergeks matkamiseks sobivivat telki. Vahel lastele reisile kaasa anda. Samas ootaks soovitusi magamiskottide ja magamismattide osas. Kas mulle tundub või on ka ebamugav magada nn kookon tüüpi alt kitsenevas magamiskotis? Millist firmat eelistada, et hinna kvaliteedi suhe norm oleks. Tänan vastamast!

Kommenteeriks veidi kookoni osas - enamik magamiskotte ongi sellised. Põhjuseid mitu: esiteks kulub vähem materjali ja seega võidad magamiskoti suuruses (kokkupakitult) ja kaalus. Teine põhjus: niimoodi välditakse magamiskotis tarbetut ruumi tekkimist, mida peaksid oma kehasoojusega kütma - kokkuvõttes on soojem magada.

Ebamugav kookonis küll ei ole, aga eks see on ka maitse asi, võibolla mõnele tõesti ei meeldi. Erandeid võib nö light magamiskottide osas olla, kus on jalgade osa kaalu säästmise nimel eriti kitsaks tehtud.

Juhul, kui soovid matka-magamiskotti (kerge ja soe), soovitan kookonit; suvel autoga telkimas käimiseks vahet pole ja kui tundub mugavam, võta tekiks lahti käiv.

0
0

Otsisin samuti 4´le telki ja jõudsin samasse kohta. Tundus, et selle hinna eest norm. variant. Kui aastaringselt ei telgi, siis peaks sobima. Siit leiad alt paremalt edasi keride ka videolõigu, kust saab veits parema pildi: http://www.huskyat.at/zelte-ist.html

0
0

Mina olen siis üks eelpool nimetatud telgi omanikest. Ostsin, kuna oli minu jaoks kõige parema hinna, kaalu ja suuruse suhtega. Oli vaja matkamise jaoks telki, kuhu perega ära mahuks. On küll 4 jaoks, aga tegelikult mahub 5 seda poroloon (või mis iganes materjalist) madratsit, ehk nagu mina ütlen "mina, mu 3 poissi ja hobune". (Kui pereisa ka kaasa tuleb, peab hobune küll kahjuks väljas ööbima). ;) Tagumisse väiksesse kotta mahub kenasti 4 seljakotti ning ees saab vabalt asjatada, vajadusel priimusega süüa keeta ja süüa. Piisavalt kõrge, et sees riideid vahetada, ei pea väga palju ennast kokku rullima. Kasutanud oleme küll ainult mõned korrad, korraliku tuult ja vihma pole saanud, nii et selle koha pealt sõna ei võta . Mõõdukas mägede tuul ja vihmasagar küll midagi ei teinud. Ühtegi jubinat ega lukutila pole eraldunud ja pubekate kevadise klassilõpu jalgrattamatka elas ka ühes tükis üle. Mina olen rahul.

0
0

Ise ka otsin telki omale, mulle soovitati sellist varianti: http://www.egtt.ee/node/743 Eluaegne garantii vist ... Kuid nüüd on Husky ka valikute seas :)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased